Bloger Wołomin

Bloger Wołomin


Bloger z Wołomina jest to osoba, która publikuje swoje treści, zdjęcia, wideo w internecie. Treści te powinny być unikatowe, niepowtarzające się, odzwierciedlające myśli czy opinię blogera. Blogerem może być każdy, kto ma umiejętność nawiązywania kontaktów i budowy społeczności na instagramie, facebooku czy You Tubie.

 

Bloger poświęca dużo czasu w tworzeniu tekstów, filmów czy zdjęć. Swoją pracę zazwyczaj wykonuje w domu, planuje temat, zbiera materiały. Zajmuje się promocją swoich mediów społecznościowych. Odpowiada na maile, tworzy dużą liczbę odbiorców oraz poszukuje współpracy z potencjalnym klientem. Pisząc treści w mediach społecznościowych musi wiedzieć jakich technik używać by były osiągalne i często wyszukiwane na Google.

Korzysta ze szkoleń, eventów, powiększając swoje umiejętności i wiedzę. Dba o relację w świecie blogerów, poszerza zasięg swojej pracy dbając o odbiorców. Cechami dobrego blogera są: cierpliwość, kreatywność, odporność na stres, dobra dykcja oraz umiejętność nawiązywania kontaktów i budowy społeczności.

 

Bloger Wołomin posiada wiedzę z zakresu:

 

Bloger w Wołominie przede wszystkim prowadzi własną działalność gospodarczą, współpracuje z agencjami reklamowymi, z firmami, które potrzebują wsparcia blogera. Jest doskonały w tym co robi, zna swoją wartość, czasami musi być przebojowy i bezwzględny, gdzie może spotkać się z krytyką. Właśnie w ten sposób zdobywa popularność na forach społecznościowych. Bez tego jego blog by nie istniał. Za pomocą prób i błędów zdobywa swój styl, dużo followersów, fanów oraz odbiorców. Dzięki temu jego praca jest dobrze płatna, na internetach może znaleźć wiele ofert pracy do reklamowania produktów, lokali restauracyjnych czy pięknych miejsc w Polsce.

 

Lista blogerek i blogerów:

 

Znani blogerzy

Jednym z znanych i inspirujących blogerów w Polsce jest Michał Szafrański z bloga JakOszczedzacPieniadze.pl, który na blogu zarobił już kilka milionów złotych.

Eliza Wydrych, która ma za sobą drugi z rzędu wybitny rok oraz Ania Makowska i Nicole Sochacki-Wójcicka, zdominowały całkowicie swoją kategorię, zostawiając „konkurencję” daleko w tyle.

 

Ile zarabia bloger ?

Zarobki blogera zależne są od samozatrudnienia czy pracy na etacie dla firmy w dziale marketingu. Jego pensja zależy od bardzo wielu czynników, od popularności bloga, rozpoznawalności blogera, branży w której się działa oraz własnego zaangażowania. Również od wielu reklamodawców, którzy proponują kwotę za umieszczenie reklamy lub napisanie tekstu sponsorowanego. Kwota ta zaczyna się od dwóch tysięcy złotych i dochodzić może do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie. Oprócz wynagrodzenia pieniężnego bloger może otrzymać produkt z wymiany towaru czy usługi.

Artykuły