Agent nieruchomości Zakopane

Agent nieruchomości Zakopane


Agent nieruchomości z Zakopanego to inaczej pośrednik w sprzedaży, zamianie, wynajęciu lub kupnie mieszkania czy innej nieruchomości. Musi poznać potrzeby osoby sprzedającej jak i kupującej oraz wyszukiwanie ofert spełniających kryteria klienta. Agent nieruchomości nie musi mieć specjalnego wykształcenia, wystarczy średnie oraz musi mieć wykupione ubezpieczenie OC. W zawodzie agenta nieruchomości trzeba mieć umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne oraz bardzo dobra znajomość rynku. Trzeba posiadać takie cechy jak: komunikatywność, empatia, elastyczność oraz dobra organizacja pracy. Przy sprzedaży mieszkań agent nieruchomości musi sporządzić dokumentację oraz sprawdzić zapis księgi wieczystej. Pracodawca wymaga od agenta nieruchomości takich umiejętności jak :

 

Cennik usług agenta nieruchomości

Agencje nieruchomości Zakopane

Przenosimy się do Zakopanego i poszukamy tam zaangażowanego pośrednika nieruchomości. Agentów nieruchomości w Zakopanem mamy dość licznych. Polecimy tylko, niektóre agencje zajmujące się w pośredniczeniu sprzedaży lub kupna mieszkania. Oto Oni :

1. BESTATE ul. Czecha 1, Zakopane, tel: 182066129

2. Chata pod Tatrami ul. Gimnazjalna 1, Zakopane, tel: 182013300

3. TATRY ul. Kościeliska 19a, Zakopane, tel: 606 372 430

4. Nieruchomości MOZGAV ul. Krupówki 50, Zakopane, tel: 602 441 440

5. NOVEM ul. Goszczyńskiego 3, Zakopane, tel: 606 629 501

 

Ile zarabia agent nieruchomości?

Zarobki agenta nieruchomości w dużej mierze zależą od efektywności i zaangażowania w swoją pracę. Zależą również od lokalizacji firmy, im większe miasto tym zarobki większe. Z danych na stronach internetowych wynika, że  agent pracujący w agencji z mniejszą renomą zarabia powyżej 4 tyś brutto, ale pośrednik nieruchomości jako pracodawca może zarobić ponad 10 tyś złotych. Agenci zazwyczaj są zatrudnieni w biurach nieruchomości na podstawie umowy o współpracę i dostają dodatek prowizyjny. 

Artykuły