Dekarz Lublin

Dekarz Lublin


Dekarz Lublin - Dekarz to fachowiec, który zajmuje się naprawą i pokrywaniem dachu, blachodachówką, dachówką lub kamieniem., takich dekarzy możemy znaleźć w Lublinie. Aby nim zostać nie wymaga się wykwalifikowanego wykształcenia, wystarczy że osoby które pracują w budownictwie zrobią sobie specjalne kursy czeladnicze lub człowiek po szkole podstawowej skończy szkołę zawodową w tym kierunku. Jest to rzemieślnik deficytowy, na którego jest duże zapotrzebowanie w Polsce jak i za granicą.

Do prac dekarza należy :

 

Ceny usług dekarskich w Lublinie

 

Lista dekarzy w Lublinie

Szukając w Polsce dobrego dekarza możemy go znaleźć w Lublinie.

Poniżej lista dekarzy świadczących usługi na terenie Lublina.

  1. Usługi budowlane „Górny” ul. Jagiellończyka, Lublin, Tel.: 667-011-386

  2. „Yeti” Sp. z.o.o. ul. Dzbenin 2A, Lublin, tel. 604 950 367

  3. Poldach Krzemiński Marcin ul. Legionowa 5/13, Lublin, tel. 509 169 740

  4. PPUH Pac-Bud Piotr Pacuła ul. Długa 53, Lublin, tel. 662 034 415

  5. F.B Stuce ul. Pawłowa 74, Lublin, tel. 667 668 686

 

Zawód dekarz

Zawód dekarza wymaga kreatywności, siły i sprawności fizycznej. Znajomości przepisów BHP oraz odpowiedniej odzieży ochronnej. Dekarz nie może mieć lęku wysokości, gdyż większa część jego prac odbywa się na dachu. Najwięcej takich prac wykonuje się w okresie wiosenno-letnim, czemu sprzyjają warunki pogodowe. Dekarz do swoich prac wykorzystuje odpowiednie maszyny, narzędzia dekarskie, ślusarskie oraz murarskie. Dzięki pracy tego fachowca nasz dom jest bezpiecznym schronieniem.

Ciekawostką jest, że podczas Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy w Warszawie zwyciężyli dekarze z Polski, więc możemy poszczycić się dobrymi fachowcami w tej dziedzinie.

Zarobki tego rzemieślnika wahają się od 2500 zł do 6000 zł, wiadomo że wyższą stawkę dekarz dostanie pracując poza granicami naszego kraju lub gdy ma swoją firme.

Artykuły