Dekorator wnętrz Łask, Pabianice i Zduńska Wola

Dekorator wnętrz Łask, Pabianice i Zduńska Wola


W projekcie zmiany wnętrza naszego domu, mieszkania, biura czy restauracji może pomóc nam:

Dekorator wnętrz to osoba, która zajmuje się dekoracją wnętrza mieszkania. Tak naprawdę nie musi posiadać konkretnego wykształcenia. Teoretycznie może nim zostać każdy człowiek, który posiada zdolności plastyczne, wyobraźnie przestrzenną oraz szczególny zmysł estetyczny. Taka osoba myśli o funkcjonalności wszystkich pomieszczeń, przestrzeni do życia, wygody dla mieszkańców oraz odpowiednio ustawienia mebli. Wnętrze powinno być tak urządzone aby osoby korzystające z niego czuły się komfortowo . Do zakresu prac dekoratora wnętrz należy:

- realizacja projektu z innymi fachowcami,

- ustalenie potrzeb klienta,

- przedstawienie projektu klientowi,

- pomoc w zdobywaniu odpowiednich materiałów,

- śledzenie trendów,

- poszerzanie wiedzy.

Dekorator wnętrz z wykształceniem wyższym ma większą szansę na znalezienie pracy jaki i klientów. Może założyć swoją własną działalność, poszerzać wiedzę i dbać o swój marketing. Najważniejsze w tym zawodzie jest wyobraźnia przestrzenna, zmysł estetyczny, kreatywność oraz zdolności negocjacyjne. Dekorator wnętrz po rozmowie z klientem dowiaduje się o jego potrzebach i oczekiwaniach. Tworzy projekt przedstawiając jakiego koloru użyje na ścianach, mebli, kafli oraz innych dekoracji.

Proces dekoratora wnętrza przebiega w kilku formach, oto kolejność ich:

1. Spotkanie- dekorator wnętrz ustala potrzeby klienta, jego oczekiwania i możliwości finansowe

2. Pomiary – dekorator spotyka się z klientem w miejscu gdzie ma być wykonana praca, robi pomiary i zdjęcia pomieszczenia

3. Projekt koncepcyjny – dekorator robi projekt koncepcyjny zagospodarowania pomieszczenia

4. Projekt wykonawczy – projekt ten umożliwia najlepszą realizację wnętrza, która została ustalona z klientem

5. Nadzór autorski- dekorator wnętrz pilnuje i czuwa nad zrealizowaniem projektu

6. Finalizacja projektu- dekorator wnętrz dba o każdy szczegół, detal, dodatek

Aranżacja wnętrza może mieć kilka styli projektów indywidualnych. Każdy klient jest indywidualistą jeśli chodzi o jego wizje wnętrza . Może prosić o projekt w stylu :

 

Projektant wnętrz w Łasku, Zduńskiej Woli i Pabianicach

Projektant wnętrz zajmuje się remontem salonu, kuchni czy łazienki. Stara się zmienić aranżację danego pomieszczenia, nadać nowego charakteru w pomieszczeniu. W takim wypadku projektant może zaproponować najlepsze rozwiązanie. Projektant pomoże dobrać konkretne materiały, zaznajomi nas z próbkami produktów, przygotuje ofertę cenową i będzie nam towarzyszył w procesie realizacji zamówienia.

 

Architekt wnętrz Pabianice, Łask, Zduńska Wola 

Architekt wnętrz zajmuje się pracami obejmującymi rozmieszczeniem instalacji wody, gazu, prądu, ścian oraz drzwi. Proponuje wstępnie rozmieszczenie mebli oraz sprzętu AGD. Architekt wnętrz przebudowuje wnętrze tak, by było ono funkcjonalne, a jednocześnie tworzyło atmosferę według upodobania mieszkańców. Wszelkie zmiany przy tym muszą być dokonywane zgodnie z Prawem Budowlanym. W planowaniu przestrzeni architekt wnętrz bierze pod uwagę kolory, styl, teksturę, właściwości akustyczne, trwałość, ognioodporność, toksyczność, a także normy dla osób niepełnosprawnych.

 

Polecani dekoratorzy, projektanci oraz architekci

Poszukajmy dobrego dekoratora wnętrz w Pabianicach, Łasku i Zduńskiej Woli, którzy są polecani przez klientów oraz skorzystali z usług dekoratora wnętrz i są godni polecenia. Dekoratorzy starają się, aby przestrzeń klienta była wyjątkowa, funkcjonalna i dopasowana do potrzeb.

  1. Atelier projektowanie wnętrz Pabianice. Aranżacja, wystrój wnętrz. Architekt Słowiński, teł. 502 270 508
  2. Black Cat Studio - Aranżacja wnętrz ul. Żeromskiego 22, Łask, tel. 43 675 21 21
  3. IDEA HOME - pracownia projektowa wnętrz ul. Słowackiego 1, Łask, tel. 668 449 169
  4. Architek Łódź, Pabianice Biuro Projektów MICHAŁ KOWALSKI, tel. 507 746 284
  5. ProjDesign - projektowanie wnętrz, Szadkowska 6c, 98-220 Zduńska Wola, tel.530 566 367

 

Cennik usług dekoratora wnętrz

Za projekt przygotowany przez doświadczonego dekoratra musimy średnio zapłacić 150 złotych za metr.

Pamiętajmy jednak że w tej cenie mamy również kosztorys. Jeśli chcemy oszędzić możemy skorzystać z freelancera i wtedy cena za metr kwadratowy spada do około 70 złotych.

W internecie pojawiają się rónież ogłoszenia studentów, którzy swoją pracę wykonają za 50 zł/m2.

Artykuły