Geodeta Olsztyn

Geodeta Olsztyn


Geodeta w Olsztynie zajmuje się mierzeniem działek i gruntów pod budowy domów lub inwestycji budowlanych. Sporządza mapy do ksiąg wieczystych oraz wszelaką dokumentacją pod określony projekt. Niektórzy geodeci wyceniają nieruchomości w oparciu przez nich przygotowaną dokumentacje. O to by być geodetą trzeba skończyć liceum lub mieć studia. Skończyć odpowiednie kwalifikacje i ubieganie się o zdobycie uprawnień państwowych. Nie mogą być karani i muszą mieć zdolność do czynności prawnych.

Uprawniony geodeta może zajmować się :

Zarobki geodetów nie są ujednolicone, ponieważ zależne jest to od wielkości firmy, stażu pracy, regionu Polski oraz od wykształcenia. Minimalna stawka tego zawodu to ponad 3 tys. Najlepszym rozwiązaniem dla geodety to mieć własną działalność gospodarczą.

 

Geodeci w Olsztynie

W każdym regionie Polski znajdziemy geodetów, w okolicach Olsztyna jest ich dość dużo. Pracują w swoich biurach geodezyjnych lub w jednostkach administracji państwowej jak Ministerstwo Budownictwa czy Główny Urząd Geodezji.

Lista geodetów z Olsztyna.

  1. Geodeta Art-Geo Usługi Geodezyjne Olsztyn Dywity Jonkowo - Olsztyn
  2. Geostars Piotr Tuszyński ul. Jakubowa 1 - Olsztyn
  3. Horyzont Geodezji Kamil Rynkowski ul. Bartąska 4/17 - Olsztyn
  4. Godna Zaufania Firma Geodezyjna Staniszewscy Beton Spółka jawna - Olsztyn
  5. Geo-Szkic Michał Prusik ul. Kołobrzeska 6/67 - Olsztyn

 

Cennik usług geodezyjnych - Olsztyn

Cennik usług geodezyjnych uzależniony jest od regionu Polski, przeciętne ceny przedstawiają się następująco:

Pierwsze koszty usług ponosimy już przed rozpoczęciem budowy. Należą do nich wytyczenie obszaru budynku oraz mapki początkowe. Po zakończeniu usługi geodezyjne są nieodłącznym elementem każdej inwestycji. Geodeta musi przeprowadzić inwentaryzację usług geodezyjnych.

Artykuły