Grafik komputerowy Stalowa Wola

Grafik komputerowy Stalowa Wola


Grafik komputerowy ze Stalowej Woli to osoba zajmująca się tworzeniem i przygotowywaniem różnego rodzaju materiałów reklamowych i publikacji, przy użyciu specjalnych programów komputerowych.

Aby zostać grafikiem komputerowym w Stalowej Woli jest wiele możliwości. Można ukończyć kurs z zakresu grafiki komputerowej lub 5 letnią szkołę na Akademii Sztuk Pięknych lub szkołę o kierunku informatycznym i technicznym. Dzięki tej nauce będą biegli w obsłudze programów graficznych, komputerowych, programów do obróbki zdjęć oraz rozwiną swoje zmysły estetyczne jak i kreatywność. W pracy tej potrzebna jest wiedza z zakresu psychologii jak i marketingu aby stworzyć odpowiednią reklamę w internecie, telewizji, czy prasie, która dotrze do potencjalnych odbiorców.

Grafik komputerowy to osoba kreatywna, świetnie organizująca swoją pracę, komunikatywna, samodzielna i posiadająca wielką wiedzę z zakresu technik artystycznych. Może pracować w agencji reklamowej, w biurze projektowym lub otworzyć własną działalność pracując zdalnie we własnym domu lub biurze. Grafik potrafi przygotować wizytówki, strony internetowe dla swoich klientów, okładki do książek, banery reklamowe, gry planszowe czy wiele innych prac związanych z komputerem.

 

Wśród grafików komputerowych wyróżniamy wiele specjalizacji:

 

Pomimo wielu specjalizacji grafików, to wszyscy posiadają cechę wspólną, którą jest czas poświęcony na stworzenie danego projektu. Pracują nad rozwijaniem swoich umiejętności, ponieważ elektronika w produkcji komputerów zmienia się prawie każdego dnia i muszą nadążyć za nowoczesnością programów, ponieważ starsze wersje są ubogie. Ciągle uczą się i rozwijają swoją wiedzę aby nie być w tyle.

 

Graficy komputerowi w Stalowej Woli

Oto lista dobrych i polecanych Grafików komputerowych ze Stalowej Woli:

1. rychlak.design - tworzenie stron www tel: 609 156 576

2. CODESKY Tomasz Goździewski tel: 602 268 144

3. Wirtualny Marketing Waldemar Pryciak - grafika reklamowa, strony www tel: 519 400 400

4. Agencja Reklamowa Borderlime tel: 888 635 440

5. Grafikomat tel: 535 46 83 87  

 

Ile zarabia Grafik komputerowy? - Zarobki grafika

Zarobki grafika komputerowego jak w każdej branży mogą się różnić i często są zależne od miejsca w którym pracuje, ilości zleceń, renomy na rynku, miejsca zamieszkania. Miesięczne wynagrodzenie na tym stanowisku wynosi od 4220 zł brutto do 5 290 PLN.

 

Artykuły