Hostessa Poznań

Hostessa Poznań


Hostessa z Poznania to osoba pracująca na targach, wystawach, bankietach, eventach oraz konferencjach. Często pracuje jako przedstawicielka marek, prezentują nowe produkty w bezpośrednim kontakcie z klientem zajmując się promocją lub rozdają ulotki czy gadżety firmowe.

Hostessa Poznań powinna być osobą pogodną, komunikatywna, otwartą z wysoką kulturą osobistą. Jej praca polega na prowadzeniu rozmów z ludźmi, sprzedaży danego produktu oraz zachęcania potencjalnych klientów do zainteresowania daną firmą lub marką. Powinna znać języki obce, ponieważ często na takich spotkaniach można spotkać obcokrajowca, być wytrzymała fizycznie ponieważ praca wiąże się z kilkugodzinnym staniem czy chodzeniem. Czas ich pracy zależy od potrzeb pracodawcy, może ona trwać kilkanaście godzin dziennie i często wiąże się z wyjazdami.

 

Obowiązki hostessy w Poznaniu:

 

Jakie cechy powinna posiadać hostessa?

 

Hostessy z Poznania

Wykwalifikowane hostessy z Poznania, zatrudnione w firmach hostess i modelek, niezbędne podczas targów, konferencji i bankietów:

  1. Iga lat 25, język polski i angielski

  2. Olga lat 26, język polski, angielski i rosyjski

  3. Klaudia lat 24, język polski, angielski i niemiecki,

  4. Sabina lat 24, język polski, angielski, włoski, francuski

  5. Eliza lat 28, język polski, chiński

 

Zarobki hostessy – ile zarabia hostessa?

Na zarobki hostessy ma wpływ wiele czynników, warunki pracy, miejsce pracy, godziny, zatrudnienie. Czasami ich wynagrodzenie może sięgać do kilku tysięcy złotych. Stawka godzinowa hostessy jest wyższa gdy jest zatrudniona w firmie i waha się ona od 30 do 45 zł za godzinę. W przypadku, gdy hostessa ma umowę zlecenie lub umowę o dzieło jej roboczogodzina mieści się w granicach od 15 do 25 zł.

Artykuły