Kamieniarz Krosno

Kamieniarz Krosno


Kamieniarz w Krośnie to osoba zajmująca się obróbką kamienia jako surowca, służącego do wykonywania różnych przedmiotów użytkowych i ozdobnych. Pierwszym i najważniejszym warunkiem do wykonywania zawodu kamieniarza jest konieczność posiadania wykształcenia kierunkowego, pozyskanego w zasadniczej szkole zawodowej w adekwatnej specjalności. Najczęstszym zajęciem kamieniarza jest obróbka kamiennej płyty, wykonywanie blatów kuchennych, parapetów oraz posadzek. Inną, równie popularną pracą kamieniarza jest wykonywanie kostek brukowych, krawężników, rzeźb oraz wykonać napisy na kamieniu wskazanym przez usługobiorcę. Miejscem pracy kamieniarza jest obszar zakładu kamieniarskiego, w którym pracownik realizuje poszczególne zlecenia, począwszy od wyboru i przetransportowania surowca, poprzez jego wykuwanie do wykończenia potrzebnego produktu.

W Krośnie zakłady kamieniarskie zajmują się wykonywaniem kompleksowych usług z zakresu kamieniarstwa, tworzy się tam konkretne zlecenia. Materiał jest kształtowany, by móc z niego budować lub tworzyć zamówione dekoracje. Kamieniarze również montują elementy przez nich przygotowane w miejscach docelowych. Pracownicy firm kamieniarskich to wykwalifikowani specjaliści , nie jest to bowiem prosta praca. Nowoczesne zakłady kamieniarskie w Krośnie są głośne, hałaśliwe i zakurzone. Jest to praca niezwykle trudna i mozolna. Klienci w takim zakładzie mogą zakupić płytki z kwarcu, marmuru, granitu i innych wysokiej jakości materiałów. Klient może oczekiwać na wsparcie specjalistów, którzy pomogą w doborze próbek różnych kamiennych powierzchni i wybrać tą najlepiej dostosowaną do potrzeb indywidualnego klienta. Klienci mogą zamówić w zakładzie kamieniarskim posadzki z kamienia naturalnego, schody wejściowe z kamienia, granitowe blaty kuchenne a inni mogą poprosić o wykonanie nagrobka, kapliczki czy grobowca. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie a projekt jest dopasowany do konkretnych oczekiwań klienta. Doskonałe zaplecze techniczne oraz wysokie kwalifikacje i doświadczenie pracowników to gwarancja usług kamieniarskich na wysokim poziomie. Do wykonania prac Firmy kamieniarskie w Krośnie używają kamieni najwyższej jakości, importowanych z całego świata. Najlepsze zakłady kamieniarskie w Krośnie dbają o jakość usługi i wszelkie szczegóły. Dzięki temu każde zamówienie dociera do klientów w idealnym stanie. Transport oraz montaż nagrobka lub schodów granitowych czy innych produktów na terenie miejscowości Krosno realizowane są bez dodatkowych dopłat. . Jeśli zależy klientowi na dobrym wykonaniu i fachowej obsłudze, należy zdać się na lokalnego kamieniarza w Krośnie.

 

Ceny nagrobków Krosno

Od czego zależą ceny nagrobków?

- od rozmiaru nagrobka

- od materiału z którego wykonany jest nagrobek

Cennik nagrobków pojedynczych o dobrej jakości wykonania zazwyczaj mieści się w kwocie 4 000 – 5 000 zł, cena nagrobka z granitu zazwyczaj mieści się w przedziale 6 300 – 7 500 zł.

 

Firmy kamieniarskie Krosno

Poniżej lista firm kamieniarskich w Kośnie:

 

Ile zarabia kamieniarz?

 

Zarobki kamieniarza mieszczą się w przedziale od 2500 do 4000 złotych brutto miesięcznie, w zależności od ilości zleceń i ich charakteru oraz regionu zamieszkania. Natomiast właściciel firmy kamieniarskiej zarabia ok 8 tyś zł.

 

Artykuły