Kierownik sklepu Suwałki

Kierownik sklepu Suwałki


Kierownik sklepu z Suwałk to osoba, która kieruje grupą osób, nadzoruje właściwą realizacją zadań, realizuje plany sprzedażowe i motywuje pracowników do pracy. Pracuje w systemie zmianowym. Kierownika sklepu wspiera i pomaga mu zastępca.

 

Obowiązki kierownika sklepu

 

Kierownik sklepu w Suwałkach jest osobą samodzielną, zaangażowaną, pewną siebie, odpowiedzialną oraz uczciwą. Jest dobrze zorganizowany, realizuje cele swojego pracodawcy, monitoruje pracę personelu oraz kontroluje sprzedaż w sklepie. Stara się aby pracownicy otrzymywali premię za dobrą i uczciwą pracę. Dzięki temu zespół pracowników będzie miał motywację do efektywnej pracy.

 

Każdy kierownik sklepu zna obsługę komputera, prowadzi analizę sprzedaży, sprawdza dokumentację oraz przygotowuje raporty potrzebne pracodawcy. Stara się o promocje, angażuje się w rozwój sklepu jak i pracowników. Potrafi obsługiwać kasę fiskalną, pomóc w patowych sytuacjach oraz musi reagować na konflikty jeśli zaistnieją pomiędzy pracownikami. W tych wszystkich obowiązkach pomaga mu zastępca, z którym dzieli się swoimi obowiązkami.

 

Zastępca kierownika współpracuje z kierownikiem oraz z całą obsługą sklepu. Odpowiada za realizację wyznaczonych celów, zastępuje i wspiera w wykonywaniu obowiązków kierownika, nadzoruje pracę personelu.

 

Aby sklep dobrze funkcjonował cała ekipa sklepu musi ze sobą współpracować i dbać o:

 

Kierownicy sklepów w Suwałkach

Sklepy w Suwałkach, w których pracują kierownicy sklepu

 

Zarobki kierownika sklepu - Ile zarabia kierownik sklepu?

Na wynagrodzenie kierownika sklepu ma wpływ staż w pracy, doświadczenie, wielkość sklepu, ilość personelu, moc finansowa firmy dla której pracuje. Stawka wynagrodzenia mieści się w granicy pomiędzy 3500 zł a 7 tyś złotych. Niektórzy pracodawcy dodają dodatkowe bonusy jak darmowe wejścia do sali fitness, opiekę medyczną czy wczasy pod gruszą.

 

Artykuły