Kominki Nowy Targ - Montaż kominków Nowy Targ

Kominki Nowy Targ - Montaż kominków Nowy Targ


W Nowym Targu można znaleźć dużą gamę kominków, ponieważ zakup kominka to zakup na długie lata, który ma on mnóstwo zalet w codziennym życiu domowników. Może stać się rodzinnym sercem domowego ogniska i oprócz swojej podstawowej roli, jaką jest ogrzewanie pomieszczeń, wniesie przyjemność do codziennego życia mieszkańców domu. Kupując kominek, trzeba zastanowić się jaką funkcję ma pełnić w naszym domu, czy chcemy aby stanowił głównie dekorację salonu, czy ogrzewać ma cały dom. Musimy przemyśleć koszty inwestycyjne, eksploatacyjne, walory estetyczne oraz komfort obsługi danego kominka.

W Nowym Targu firmy zajmujące się sprzedażą jak i montażem kominków oferują kompleksową i profesjonalną obsługę, a do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. Ich pracownicy cały czas poszerzają swoją wiedzę na szkoleniach aby być mistrzami w swoim fachu. Współpracują z najlepszymi producentami wkładów kominkowych oraz posiadają bogatą ofertę produktową.

Firmy w Nowym Targu oferują szeroki wybór kominków i pieców. Posiadają kominki kaflowe, marmurowe, steatytowe oraz wkłady kominkowe. W swoich ofertach posiadają również obudowę kominka wykonaną z marmuru, cegły oraz innych produktów, które zażyczy sobie klient. Każdy klient przed wykonaniem naszej pracy może obejrzeć projekt przygotowany specjalnie dla niego. Ma możliwość zmiany kształtu, koloru czy rozmiaru. Klient otrzymuje certyfikat pozwalający na jego użytkowanie oraz gwarancję producenta.

Wybór odpowiedniego wkładu kominkowego to niezbędny element budowy kominka. Koniecznością jest ustalenie jego mocy. Jeśli kominek ma służyć jako źródło ogrzewania domu, należy wykonać system przewodów do dystrybucji gorącego powietrza lub wybrać wkład z płaszczem wodnym, który wpinamy do istniejącej instalacji centralnego ogrzewania lub też ogrzewania podłogowego. Najlepszym i trzymającym długo ciepło to wkłady z żeliwa.

Firmy produkujące kominki:

 

Cennik usług firm montujących kominki

Cennik kominków będzie w dużej mierze uzależniony od mocy, a także specyfiki wkładu. Cena montażu kominka rozpoczyna się od 1.000 zł netto, natomiast ceny obudowy z wkładem kominkowym i montażem rozpoczynają się od 5 tyś zł.

 

Firmy montujące kominki w Nowym Targu

Poniżej lista adresów i telefonów firm w Nowym Targu zajmujących się sprzedażą jak i montażem kominków:

  1. Handel wkładami kominkowymi i montaż kominków, Nowy Targ Długa 114, Telefon: 605 276 285
  2. Maciaszek Eugeniusz. Sprzedaż, montaż kominków i elementów kamiennych, Telefon: 18 262 52 04
  3. P.H.U Lumar, Sprzedaż i montaż kominków Ceramiczna 1, Telefon: 606 285 252
  4. Firma montująca kominki Szaflarska 133, Telefon: 515 104 491

 

Czym jest kominek?

Kominek jest to nakryte palenisko, zbudowane z wnęki umieszczonej w ścianie nad poziomem podłogi, wystającego z lica ściany obramowania, na którym opiera się okap odprowadzający spaliny do przewodu dymowego, zgodnie z przepisami przeciwpożarowymi.

Artykuły