Lakiernik samochodowy Puławy

Lakiernik samochodowy Puławy


Lakiernik samochodowy z Puław to zawód precyzyjny, dokładny i wymaga cierpliwości, w pracy zajmuje się malowaniem samochodów, naprawą uszkodzeń spowodowanych stłuczką czy korozją. Może pracować w fabryce samochodów lub w warsztacie samochodowym.

Aby zostać lakiernikiem samochodowym w Puławach należy ukończyć 3 letnią szkołę zawodową w kierunku lakiernika lub blacharza - lakiernika. W trakcie szkoły należy pobierać nauki praktyczne aby nauczyć się swojej pracy. Szkoła kończy się egzaminem czeladniczym co daje kwalifikacje do pracy jako lakiernik.

 

Czym zajmuje się lakiernik samochodowy?

 

Zawód lakiernika samochodowego w Puławach jest trudnym i wymagającym precyzji zawodem. Potrzena jest duża wiedza do wykonania naprawy. Lakiernik musi użyć właściwych narzędzi, odpowiednich lakierów, aby wykonać perfekcyjnie swoją pracę. Praca w tym zawodzie wymaga ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności, ponieważ na rynku pojawiają się nowe materiały, oraz zmienia się technologia w zakresie lakiernictwa samochodowego, która jest udoskonalana i staje się coraz bardziej nowoczesna.

 

Lakiernicy samochodowi w Puławach – malowanie aut Puławy

W Puławach znajdziemy dużo doświadczonych i polecanych zakładów lakiernika samochodowego zajmującego się malowaniem aut. Oto niektórzy z nich:

  1. AutoCentrum Boreczek ul. Sosnowa 23 tel: 504 804 208

  2. Auto Dan-Mot ul. Aleja Żyrzyńska 8 tel: 81 888 50 50

  3. Warchoł W. Zakład mechaniki pojazdowej ul. 6 Sierpnia 80 tel: 81 888 84 16

  4. Surowiecki Sławomir. Zakład blacharsko - lakierniczo - mechaniczny ul. Długa 25 tel: 81 887 47 15

  5. F.H.U. "CHOJDAK" Auto Serwis ul. Lubelska 136 tel: 81 888 50 69

 

Zarobki lakiernika - Ile zarabia lakiernik samochodowy?

Zarobki lakiernik samochodowy Puławy zależy od dużego doświadczenia, umiejętności, wielkości firmy oraz lokalizacji firmy. Po szkole absolwent może liczyć jedynie na pensję podstawową. Średni zarobek zaczyna się od 2500 zł. Lakiernik z doświadczeniem może liczyć na pensję wynoszącą od 5000 zł do 6500 zł, a właściciel zakładu lakierniczego może zarobić nawet na 10tyś zł.

Artykuły