Masażysta Włocławek

Masażysta Włocławek


Masażysta to człowiek, który wykonuje wszelakiego rodzaju masaże w mieście Włocławek. Już starożytni Chińczycy wierzyli, że wykonywanie masażu skóry poprawia samopoczucie i zdrowie człowieka. Aby zostać masażystą należy ukończyć kurs masażu lub po liceum pójść do szkoły dla masażystów, gdzie otrzymuje się tytuł technika masażysty. Zdobycie certyfikatu ułatwia znalezienie pracy. Na ten kierunek powinny wybrać się osoby silne, które nie będą miały problemu z kilkugodzinnym staniem przy wykonywaniu masażu. Masażysta specjalizuje się masażem leczniczym, relaksacyjnym oraz masażami dla sportowców. Mogą oni pracować w gabinetach odnowy biologicznej, gabinetach fizjoterapii czy uzdrowiskach. Dość duże zapotrzebowanie na masażystów jest we Włocławku. Potrzebują ich w przychodniach, szpitalach, klubach fitness oraz w ośrodkach SPA.

Rodzaje masaży:

Bardzo bliskim i podobnym zawodem do masażysty jest fizjoterapeuta. Aby zostać fizjoterapeutą należy ukończyć 3 letnie studia o tym kierunku oraz studia magisterskie, gdzie zdobycie dyplomu otwiera drogę do otwarcia własnego gabinetu. Fizjoterapeuta zdobywa większą wiedzę w trakcie studiów jak masażysta, w kierunku rehabilitacji pacjenta w sporcie, przygotowanie kobiet do porodu jak i też zwalczanie dolegliwości bólowych.

W obecnych czasach stresów, co odbija się z napięciem mięśni technik masażysta znajdzie dużo zleceń na wykonanie masażu. Takiemu masażyście wystarczy zakupić przenośne, lekkie łóżko i wykonanie masażu może odbywać się w domu klienta.

Masażyści we Włocławku

We Włocławku jest dość duża ilość dobrych masażystów.

  1. ACTIV-Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji, Włocławek, tel 533-088-888
  2. Gabinet Fizjoterapii Caduceus,  mgr Jakub Lisiecki, tel. 602 775 153
  3. Gabinet Masażu Mariusz Wiliński, Grodzka 61, 87-800 Włocławek, tel. 661 959 337
  4. Wyspa Masaży Jasminum, Włocławek, telefon 795 738 579
  5. Gabinet Masażu Prestige Włocławek, ul. Kościuszki 19 A lok. 1 Włocławek, tel. 601 740 533

Cena masażu we Włocławku

Ceny usług uzależnione są od czasu trwającego masażu :

 

Ile zarabia masażysta?

Zarobki masażysty różnią się bardzo, zależne jest to od miejsca zamieszkania jak i rejonu Polski.

Masażysta pracujący w ośrodku zdrowia może zarobić od 2 tys na rękę, natomiast specjalista taki pracujący w prywatnych gabinetach odnowy zarobi dużo więcej. Najbardziej płatnym jest własny gabinet masażu lub fizjoterapeuty. Zarobki w gabinetach uzależnione są od ilości klientów.

Artykuły