Naprawa i serwis rowerów Żywiec

Naprawa i serwis rowerów Żywiec


Wybierając serwis rowerowy w Żywcu możecie być pewni, że twoim rowerem zajmą się certyfikowani serwisanci. Przedstawią informację o całkowitym koszcie naprawy, gdzie naprawa będzie profesjonalna i szybka. Potrafią też zająć się bardziej skomplikowanymi pracami serwisowymi, np.: budowaniem kół, centrowaniem, naprawianiem ram oraz gwintowaniem mufy suportu i korby. Serwisy te zajmują się serwisowaniem jak i naprawą rowerów dziecięcych, młodzieżowych, damskich i męskich.

Zakres wykonywanych usług rowerowych w Żywcu to:

Niektóre naprawy wymagają narzędzi specjalistycznych - nietypowych kluczy, ściągaczy i innych. Oczywiście serwisy rowerowe w Żywcu posiadają wszelaki sprzęt aby pomóc swojemu klientowi w naprawie roweru. Przede wszystkim to, czego nie potrafimy zrobić sami jak serwisowanie piast z przekładniami planetarnymi, czy obsługa amortyzatorów zrobią to za nas serwisy rowerowe w Żywcu. Są w stanie odrestaurować stary rower, dodać mu nowego charakteru czy zbudować rower według projektu klienta. Jeśli coś skrzypi w rowerze, a może chcesz po prostu przygotować rower do nowego sezonu albo weekendowego wyjazdu, polecamy w serwisie rowerów w Żywcu smarowanie łańcucha, czyszczenie napędu, regulację łożysk czy wymianę podzespołów.

 

Koszt naprawy rowera

Koszty naprawy rowera uzależnione są od wykonywanej usługi.

Poniżej przykładowy cennik

- przezbrojenie ramy od 160 zł,

- regulacja hamulca tarczowego mechanicznego od 30 zł,

- odpowietrzenie hamulca od 30 zł,

- regulacja hamulców od 30 zł,

- wymiana suportu od 40 zł,

- centrowanie koła od 40 zł,

- przgląd serwisowy od 75 zł.

Wstępny koszt naprawy podawany podczas przyjmowania roweru i wstępnych oględzin może ulec zmianie w trakcie naprawy, w przypadku wykrycia dodatkowych usterek lub konieczności wymiany elementów eksploatacyjnych. Oczywiście klient zostanie wcześniej o tym powiadomiony.

Artykuły