Okulista Słupsk

Okulista Słupsk


Okulista z Słupska to lekarz, który zajmuje się badaniem narządu wzroku, leczeniem oraz korygowaniem wad wzroku. W obecnej erze kształcenia się i ulepszania form leczenia specjaliści Ci potrafią przeszczepiać całe struktury oka. Medycyna okulistyczna bardzo się rozwija i pomaga swoim pacjentom. Okulista powinien być odpowiedzialny, cierpliwy oraz ze zrozumieniem powinien podchodzić do swojego pacjenta. Aby zostać lekarzem okulistą powinniśmy zrobić studia w medyczne wybranym kierunku. Lekarz medycyny, oprócz samej pracy zawodowej, ciągle rozwija się naukowo. Specjalizacja i staż w okulistyce trwa ponad 5 lat, gdzie odbywa zajęcia teoretyczne jak i praktyki. Miejscem pracy okulisty może być gabinet prywatny, w przychodnia publiczna oraz w szpital. Praca w nienormowanym czasie, wieczne zmęczenie oraz codzienne kontakty z pacjentami to niezbyt przyjemne stresujące sytuacje.

Zakres obowiązków okulisty:

Okuliści w Słupsku

Wielu wykwalifikowanych i dobrych lekarzy okulistów znajdziemy w Słupsku.

Oto lista:

  1. Grażyna Horbatowicz- Kaufman ul. Zielona 8, Słupsk, tel. (59) 848 90 00
  2. Vis-Med s.c. ul. J. Pawła II 1, Słupsk
  3. Izabella Nisiewicz-Jacek ul. Wojska Polskiego 49, Słupsk, tel. 696 037 461
  4. Beata Fiutowska-Plecka ul.Armii Krajowej 1A, Słupsk, tel. 59 846 86 24
  5. Szpital Specjalistyczny ul. Hubalczyków 1, Słupsk, tel. 59 846 01 00

Cennik usług okulistycznych Słupsku

Natomiast każdy pracujący pacjent może skorzystać z usług okulisty na NFZ w Słupsku, gdzie większość badań jest refundowana a wizyta jest bezpłatna.

Ile zarabia okulista?

Jeśli chodzi o zarobki okulisty, to czasami przekraczają one nawet zarobki dyrektora szpitala. Średni zarobek okulisty to kwota powyżej 5 tyś zł, ale są tacy specjaliści w tej dziedzinie, że zarobek ich przekracza nawet i 10 tyś złotych. Najwięcej zarobi właściciel gabinetu prywatnego, zleży od jego „wyrobionego” nazwiska i opinii wśród pacjentów.

Artykuły