Operator koparki Łomianki

Operator koparki Łomianki


Operator koparki w Łomiankiach to osoba obsługująca maszynę do robót ziemnych, obecnie jest to zawód poszukiwany i fachowiec taki znajdzie szybko pracę. Często operator koparki potrafi być operatorem koparko-ładowarki bo zdobył uprawnienia do ich obsługi.

Operator koparki w musi dbać o bezpieczeństwo osób przebywających na terenie wykonywania swojej pracy. Jego zajęcie jest niebezpieczne ponieważ pracuje się w miejscu, w którym mogą zdarzyć się wypadki, związane z prowadzonymi pracami. Pracuje on najczęściej przy budowie, naprawie dróg, przy wykopach, wyrównywaniu terenu, oczyszczaniu rowów melioracyjnych, załadunku i przewożeniu materiałów na budowie oraz na budowę. Operator koparki Łomianki dba o stan techniczny maszyny, na której pracuje. Fachowiec ten musi przechodzić okresowe badania lekarskie i psychotechniczne oraz posiadać prawo jazdy kategorii B, C lub D oraz zaświadczenie o niekaralności. Dobrze jest gdy posiada doświadczenia w pracy na koparce.

Praca operatora koparki Łomianki wiąże się z dużą precyzją, spostrzegawczością oraz odpowiedzialnością za wykonanie usługi przez tego fachowca. Operator koparki może pracować na budowach, górnictwie, tam gdzie koparka jest wykorzystywana jest do prac przeładunkowych oraz może prowadzić własną działalność gospodarczą. Prawo polskie wymaga aby maszyny robocze takie jak koparki były obsługiwane przez osoby, które ukończyły szkolenie i uzyskały pozytywny wynik na egzaminie, przeprowadzonego przez komisję.

 

Plusy i minusy pracy na stanowisku operator koparki:

(+)

(-)

 

Usługi koparko-ładowarką Łomianki

Oto kilka firm świadczących usługi koparko-ładowarką w Łomiankach i okolicach:

  1. INTERTECH SERWIS S.C. Tel: 22 751 22 64
  2. Inter-Kop.pl tel: 22 751 30 01
  3. Merlo Polska tel: 22 751 20 22
  4. Omel-Kop roboty ziemne , usługi koparką tel: 600 327 738

 

Ile zarabia operator koparki i koparko-ładowarki?

Zarobki operatora koparki i koparko-ładowarki uzależnione są od doświadczenie, stażu pracy, miejsca zamieszkania, wielkości firmy w której pracuje, wtedy operator koparki może liczyć na wyższe wynagrodzenie jak i powierzenie poważniejszych zadań wymagających wyobraźni i umiejętności. Ze względu na stale rosnące zainteresowanie na specjalistów obsługi koparki zarobki operatora koparki stają się coraz wyższe. Kwota zarobków zaczyna się od 3 tyś netto a operatorzy koparki z doświadczeniem z minimalnym 5-letnim doświadczeniem na tym stanowisku oferuje się im od 5 tyś do 12 tyś złotych brutto.

Artykuły