Pilot wycieczek Kraków

Pilot wycieczek Kraków


Pilot wycieczek w Krakowie daje wiele możliwości, poznawania ludzi, świata, oraz doskonalenia swojego języka. Jednak wiąże się to z życiem na walizkach, ciągłe przejazdy i zmiana hoteli. Nie każdy do tego się nadaje. Pilot wycieczek w Krakowie musi obsłużyć grupę ludzi z administracyjnej strony jak i też umilać podróż oraz ewentualną opiekę lekarską. Odpowiada za zrealizowanie programu wycieczek i bezpieczeństwo jej uczestników. Pilot może pracować dla polskich biur jak i też zagranicznych, więc musi znać języki obce. Jego praca ma całkowicie charakter samodzielny.

Aby zostać pilotem wycieczek należy mieć wykształcenie średnie i ukończony kurs pilota ukończony egzaminem organizowanym przez wojewodę. Lepszym atutem dla pilota jest ukończenie studiów z zakresu turystyki i rekreacji. Pilot wycieczek powinien ciągle się rozwijać, dbać o swoje zdrowie, radzić sobie w sytuacjach kryzysowych oraz być dyspozycyjny.

Przedstawimy cennik usług przewodnika wycieczek:

 

Piloci wycieczek po Krakowie

Kraków to piękne stare miasto, posiada wiele miejsc do obejrzenia więc możemy w nim znaleźć wielu bardzo dobrych przewodników wycieczek. Pasją przewodnika wycieczek w Krakowie są jego okolice oraz górskie wycieczki. Wymienimy kilku dobrych przewodników wycieczek z tego dużego malowniczego miasta:

1. Janusz Bartłomiej, pilot wycieczek z Krakowa z językiem ukraińskim tel: 781 355 236

2. Paulina Wałowska, pilot wycieczek z Krakowa, język francuski, angielski, hiszpański tel: 796 545 094

3. Tomasz Skalik, przewodnik po Krakowie tel: 508 238 873

4. Katarzyna Mikołajczyk , pilot wycieczek język chorwacki, serbski, bośniacki, angielski tel: 604 941 377

5. Jacek Robak, pilot wycieczek w Krakowie tel: 508 109 703

 

Ile zarabia pilot wycieczek?

Zarobki pilotów wycieczek są bardzo zróżnicowane, wszystko zależy od wyjazdów oraz ilości zleceń. Opłaca się zdobywać doświadczenie i poszerzać swoją wiedzę co wiąże się z większymi zarobkami. Przeciętny zarobek mieści się w kwocie od 3 tyś złotych do 30 tyś złotych.

Artykuły