Rzeczoznawca do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych

Rzeczoznawca do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych


Rzeczoznawca do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych jest to specjalista, który posiada kwalifikacje do wykonywania zawodu inżyniera pożarnictwa lub magistra pożarnictwa. Przygotowanie zawodowe musi być potwierdzone egzaminem z wynikiem pozytywnym, przeprowadzany jest raz w roku. Egzamin taki sprawdza znajomość przepisów prawa, zasad wiedzy technicznej dotyczących ochrony przeciwpożarowej oraz stosowania go w życiu i praktyce.

 

Rzeczoznawca do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych jest uprawniony do podejmowania decyzji z zakresu działań ochrony przeciwpożarowej. Ma prawo wglądu do projektów budowlanych, projektów urządzeń przeciwpożarowych, wykonywać ekspertyzy i wystawiać opinię przeciwpożarową oraz sprawdzać przeglądy ppoż.

Przepisy ppoż. to zasady formalne i zapisane w polskim prawie, które wymagają zabezpieczenia przeciwpożarowego w miejscu pracy. Właściciele firm muszą ustalić swoje zasady, stosować się do ustawy z 24 sierpnia 1991 roku o ochronie przeciwpożarowej. Każdego pracownika musi wysłać na szkolenie w zakresie ochrony przeciwpożarowej (ppoż.).

Rzeczoznawca do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych musi prowadzić ewidencje projektów budowlanych i kopii zawiadomień. Dokumentację wszystkich projektów budowlanych rzeczoznawca musi przechowywać przez pięć lat. Obowiązkiem rzeczoznawcy jest udostępniać dokumenty na żądanie Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej, dotyczące zabezpieczenia przeciwpożarowego oraz samodzielnie i systematycznie podnosić swoje kwalifikacje.

 

W jakich sprawach do rzeczoznawcy do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych?

Z usług rzeczoznawcy do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych możemy skorzystać, gdy potrzebujemy:

Rzeczoznawca do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych pracuje w miejscach, w których dokonuje oględzin, pobiera materiały do ekspertyzy a także w biurach, gdzie opracowuje zebrane materiały i przygotowuje ekspertyzy. Jego praca jest indywidualna i do każdego problemu podchodzi inaczej. Sam ustala swój system pracy. Często z jego porad korzystają policja jak i prokuratura.

 

Ile zarabia Rzeczoznawca do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych ?

Jego miesięczne wynagrodzenie całkowite na tym stanowisku wynosi 6 800 PLN brutto. Jednak co drugi rzeczoznawca otrzymuje wynagrodzenie od 4 860 PLN do 8 440 PLN.

 

Lista rzeczoznawców do spraw zabiezpieczeń przeciwpożarowych

Poniżej przedstawiamy bazę danych, listę rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych w Polsce.

Baza zawiera dane: nazwisko, imię (imiona), nr uprawnienia, data wydania aktu powołania, prawo do wykonywania zawodu, województwo właściwe do miejsca zamieszkania, kod pocztowy, miejscowość, ulica, numer telefonu.

Na podstawie art. 11h ust. 3 ustawy z dnia z dnia 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej (Dz. U. z 2020 r. poz. 961, z późn. zm.) udostępnia się wykaz rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych.
Źródło: gov.pl

  1. Abramowicz Zbigniew 357/98 15.04.1998 b.u. mazowieckie 00-201 Warszawa ul. Andersa 18 m.17 690999804

  2. Adamczyk Paweł 498/2009 10.06.2009 b.u. mazowieckie 604846013

  3. Adamus Piotr (Jarosław) 497/2009 10.06.2009 b.u. śląskie 41-605 Świętochłowice ul. Zubrzyckiego 5/6 603299075

  4. Albiniak Wiktor (Andrzej) 694/2020 16.10.2020 b.u. lubelskie 23-300 Janów Lubelski ul. Rumiankowa 9 724691630

  5. Andryszkiewicz Eugeniusz 76/93 17.09.1993 b.u. śląskie 42-202 Częstochowa-Lisiniec ul. Nowosądecka 2/4 606902188

  6. Antulski Bolesław 219/93 18.09.1993 b.u. dolnośląskie 51-628 Wrocław ul. Pugeta 31/2 501155986

  7. Arent Krzysztof 632/2015 27.10.2015 b.u. kujawsko-pomorskie 790770998

  8. Babiński Zbigniew 302/94 9.06.1994 b.u. łódzkie 95-100 Zgierz ul. Owsiana 16 605073726

  9. Babirecki Henryk 81/93 17.09.1993 b.u. pomorskie 81-654 Gdynia ul. Małokacka 19/3 607233781

  10. Bagiński Krzysztof 532/2011 5.05.2011 b.u. pomorskie 80-299 Gdańsk ul. Międzygwiezdna 22A/3 603745016

  11. Bakalarz Adam 188/93 17.09.1993 zawieszone wielkopolskie 604667252

  12. Bałaga Łukasz 576/2013 23.12.2013 b.u. świętokrzyskie 604203240

  13. Baran Stanisław 205/93 17.09.1993 b.u. podkarpackie 38-120 Czudec Wyżne 398 501550677

  14. Baran Tomasz 531/2011 5.05.2011 b.u. lubelskie 20-367 Lublin ul. Sokolniki 6B 668163922

  15. Baranowicz Kamil (Marcin) 659/2017 28.07.2017 b.u. mazowieckie 501228286

  16. Baranowicz Waldemar 297/94 9.06.1994 b.u. mazowieckie

  17. Baranowski Henryk 436/2001 11.06.2001 b.u. łódzkie 99-300 Kutno ul. Leopolda Staffa 5 601051006

  18. Barciak Paweł 391/99 21.04.1999 b.u. mazowieckie 1.01.919 Warszawa ul. Wólczyńska 300 D 606850205

  19. Bartosiewicz Janusz 339/96 28.10.1996 b.u. łódzkie

  20. Białek Bogdan 1.01.1993 17.09.1993 b.u. mazowieckie 603748375

  21. Biczycki Adam (Marian) 106/93 17.09.1993 b.u. śląskie 40-750 Katowice ul. Hierowskiego 60 b 601573987

  22. Bidziński Adrian (Daniel) 586/2014 21.05.2014 b.u. mazowieckie 28.02.287 Warszawa ul. Skarbka z Gór 25/17 506771287

  23. Biernacki Adam (Jan) 287/94 14.04.1994 b.u. kujawsko-pomorskie 85-723 Bydgoszcz ul. Darłowska 8 m.20 601829200

  24. Blicharz Robert 437/2001 11.06.2001 b.u. pomorskie 601639010

  25. Błażejewski Tomasz 405/2000 30.03.2000 b.u. łódzkie 94-115 Łódź ul. Falista 71 506012470

  26. Błażek-Miller Maria 165/93 17.09.1993 b.u. łódzkie 91-328 Łódź ul. Polna 27 m.21

  27. Błażkiewicz Czesław 406/2000 30.03.2000 b.u. śląskie 604825470

  28. Błyskal Eugeniusz 313/94 8.11.1994 b.u. pomorskie 83-200 Starogard Gdański ul. Przanowskiego 30 (58) 5629944,

  29. Błyskal Grzegorz 407/2000 30.03.2000 b.u. pomorskie 83-050 Kolbudy ul. Polna 66 608329192

  30. Boguszewski Henryk 187/93 17.09.1993 b.u. wielkopolskie 61-315 Poznań Pokrzywno 17 a 601700103

  31. Bolka Roman 200/93 17.09.1993 b.u. podkarpackie 35-002 Rzeszów ul.Kopernika 18/2A 600030488

  32. Boniecki Leszek (Janusz) 506/2009 29.10.2009 b.u. kujawsko-pomorskie 87-100 Toruń ul. Lubelska 10 (56)6453498,

  33. Borgul Andrzej 489/2008 13.05.2008 b.u. śląskie 41-940 Piekary Śląskie ul. Szpaków 3/3 601506322

  34. Borowski Marek (Lucjan) 1.02.1993 17.09.1993 b.u. mazowieckie 1.01.904 Warszawa ul. Aspekt 63 m.16 601353347

  35. Boryczewski Kazimierz 288/94 14.04.1994 b.u. pomorskie 83-010 Straszyn ul. Turkusowa 18 603856927

  36. Brajta Michał 443/2002 18.12.2002 b.u. mazowieckie 00-712 Warszawa ul. Melomanów 2 A/23 604546652

  37. Brol Bogdan 424/2000 27.11.2000 zawieszone śląskie

  38. Bruchajzer Lesław 425/2000 27.11.2000 zawieszone łódzkie 97-400 Bełchatów os. Okrzei 4 m. 82 601696101

  39. Brzostowski Stanisław 314/94 8.11.1994 zawieszone pomorskie 80-461 Gdańsk ul. Startowa 23D/15 602684770

  40. Brzozowski Jerzy 364/98 15.04.1998 b.u. mazowieckie 602784447

  41. Budynek Roman 587/2014 21.05.2014 b.u. zachodniopomorskie 76-039 Biesiekierz Stare Bielice 75 W

  42. Bujak Jerzy 303/94 9.06.1994 b.u. małopolskie 34-600 Limanowa ul. Żwirki i Wigury 31a 604484158

  43. Buk Piotr 403/99 19.11.1999 b.u. śląskie 47-440 Nędza ul. Akacjowa 17 601423792

  44. Buryk Marian 233/93 22.12.1993 b.u. mazowieckie 28.02.259 Warszawa ul. Zbyszka z Bogdańca 6 602223748

  45. Capiński Leszek 138/93 17.09.1993 zawieszone małopolskie 31-943 Kraków Os. Spółdzielcze 5a/9 (12) 6364209,

  46. Celej Antoni 279/94 14.04.1994 b.u. mazowieckie 1.03.2029 Warszawa ul. Wikingów 19 512005402

  47. Chilicki Maciej 612/2014 30.12.2014 b.u. pomorskie

  48. Chimowicz Leszek 620/2015 7.05.2015 b.u. opolskie 45-086 Opole ul. Powstańców Śląskich 27/4 692451111

  49. Chmielewski Andrzej 345/97 24.11.1997 b.u. dolnośląskie 58-506 Jelenia Góra ul. Jana Kiepury 69/6 513865405

  50. Cholewa Waldemar 589/2014 21.05.2014 b.u. małopolskie 697053233

  51. Chudecki Paweł 660/2017 28.07.2017 b.u. podlaskie 16-200 Dąbrowa Białostocka ul. Górna 3 733633152

  52. Cisek Marcin 507/2009 29.10.2009 b.u. mazowieckie 602648889

  53. Cisek Tadeusz 1.06.1993 17.09.1993 b.u. mazowieckie 1.01.858 Warszawa ul. Rudnickiego 3 A lok. 13 H 602213712

  54. Ciszewski Paweł (Dariusz) 367/98 24.11.1998 b.u. łódzkie 90-215 Łódź ul. Rewolucji 1905 r. nr 49a/10 601329611

  55. Cygan Krzysztof 591/2014 21.05.2014 b.u. podkarpackie 39-331 Chorzelów Chrząstów 76 721570721

  56. Cyganik Zbigniew 251/93 22.12.1993 b.u. śląskie 43-300 Bielsko-Biała ul. Grunwaldzka 20 b/6 601501984

  57. Czynsz Aleksander 533/2011 5.05.2011 b.u. pomorskie 84-240 Reda ul. Spokojna 67 600051183

  58. Dąbrowski Edward 1.07.1993 17.09.1993 zawieszone mazowieckie 31.03.348 Warszawa ul. Garwolińska 7 m.106 602287265

  59. Dąbrowski Krzysztof 478/2006 10.10.2006 b.u. mazowieckie 601994223

  60. Dec Lesław 325/95 15.11.1995 b.u. mazowieckie 1.02.707 Warszawa ul. Puławska 111A lok. 87 602213714

  61. Dela Artur (Robert) 578/2013 23.12.2013 b.u. śląskie 41-500 Chorzów ul. Krzywa 27/3 605682814

  62. Demidziuk Krzysztof 590/2014 21.05.2014 b.u. mazowieckie 606406217

  63. Dobrakowski Maciej (Marian) 650/2016 30.09.2016 b.u. łódzkie 97-330 Sulejów ul. Gen. S. Grota-Roweckiego 15 662434843

  64. Dobrowolski Edward 393/99 21.04.1999 b.u. lubuskie 68-100 Żagań ul. Boczna 11 601053898

  65. Dudek Ryszard 651/2016 30.09.2016 b.u. małopolskie 32-600 Zaborze ul. Jutrzenki 10 609716543

  66. Durał Marek (Albin) 110/93 17.09.1993 b.u. śląskie 40-530 Katowice ul. Jaskółek 14 601423793

  67. Dwornik Ryszard 108/93 17.09.1993 zawieszone śląskie

  68. Dyja Seweryn (Jerzy) 154/93 17.09.1993 b.u. małopolskie 32-020 Wieliczka ul. W. Pola 12/110 601551120

  69. Dyk Zbigniew 457/2003 5.11.2003 b.u. świętokrzyskie

  70. Dzień Grzegorz 479/2006 10.10.2006 b.u. mazowieckie

  71. Dzik Wojciech (Jan) 1.09.1993 17.09.1993 b.u. mazowieckie 31.01.473 Warszawa ul. Popularna 43 a 501214394

  72. Dzikowski Hieronim 109/93 17.09.1993 b.u. małopolskie 33-370 Muszyna ul. Jasna 10 (18) 4718964;

  73. Dziwulski Dariusz 525/2010 10.12.2010 b.u. mazowieckie

  74. Fabiszewski Tobiasz 680/2019 25.10.2019 b.u. podlaskie 508199939

  75. Fejklowicz Krzysztof 496/2008 14.11.2008 b.u. małopolskie 31-621 Kraków Oś. Bohaterów Września 81 m 14 691953802

  76. Fischer Grzegorz 438/2001 11.06.2001 b.u. śląskie (32) 4484529,

  77. Fiutka Marek 652/2016 30.09.2016 b.u. lubelskie

  78. Fliciński Robert (Piotr) 568/2013 10.05.2013 b.u. warmińsko-mazurskie

  79. Folta Krzysztof 458/2003 5.11.2003 b.u. podkarpackie 36-200 Brzozów ul. Widokowa 3 605297731

  80. Fornal Jacek 476/2005 30.09.2005 b.u. zachodniopomorskie 601469998

  81. Fornal Tadeusz 273/93 23.12.1993 b.u. podkarpackie 39-200 Dębica ul. Wielopolska 115 a (14) 6705709;

  82. Foryś Maciej 695/2020 16.10.2020 b.u. podlaskie 15-298 Białystok ul. Żelazna 38/20 788683022

  83. Franaszczuk Piotr 588/2014 21.05.2014 b.u. dolnośląskie 50-540 Wrocław ul.Orzechowa 60/24 603914979

  84. Frączek Ryszard 465/2004 23.09.2004 b.u. łódzkie 26-300 Opoczno ul. Daleka 15 (44) 7544204,

  85. Frączkowski Krzysztof 653/2016 30.09.2016 b.u. mazowieckie 31.08.442 Rogozino ul. Mazowiecka 13 601897374

  86. Frątczak Ryszard 420/2000 30.03.2000 b.u. wielkopolskie 63-410 Ostrów Wielkopolski Gorzyce Wielkie ul. Sosnowa 15a 509765910

  87. Freitag Zenon 189/93 17.09.1993 zawieszone wielkopolskie 61-381 Poznań Oś. Armii Krajowej 130 m.5 668948593;

  88. Gabiec (Tęcza) Beata (Anna) 388/99 21.04.1999 b.u. pomorskie 81-589 Gdynia ul. Morwowa 35 503132808

  89. Gacek Wojciech (Piotr) 579/2013 23.12.2013 b.u. mazowieckie 1.02.972 Warszawa ul. Hlonda 10k m. 226 506143481

  90. Gajda Andrzej 172/93 17.09.1993 b.u. łódzkie 91-511 Łódź ul. Czapli 5 C 506461071

  91. Gancarczyk Władysław 556/2012 11.04.2012 b.u. małopolskie 33-340 Stary Sącz Moszczenica Nizna 205 533440955

  92. Garbacewicz Witold 347/97 24.11.1997 b.u. warmińsko-mazurskie 82-300 Elbląg ul. Wileńska 1 (55)2356798

  93. Garnek Sylwester (Jan) 675/2018 1.06.2018 b.u. małopolskie 32-329 Bolesław ul. Główna 24 531510082

  94. Gątkowski Bogdan 368/98 24.11.1998 b.u. łódzkie 97-300 Piotrków Tryb. ul. Daliowa 5/7 603868177

  95. Gendek Marek 613/2014 30.12.2014 b.u. zachodniopomorskie 71-750 Szczecin ul. Ułańska 6 602484400

  96. Gilewski Piotr (Janusz ) 470/2005 30.09.2005 b.u. podlaskie 15-375 Białystok ul. R. Kaczorowskiego 7 lok. 214 600307034

  97. Gładysz Lucjan 322/95 18.04.1995 b.u. podkarpackie

  98. Głowala Piotr 540/2011 5.05.2011 b.u. mazowieckie 696067365

  99. Gmurczyk Wojciech (Jan) 344/97 9.05.1997 b.u. kujawsko-pomorskie 85-809 Bydgoszcz ul. Zajęcza 6/54 693998401

  100. Goławski Mieczysław 408/2000 30.03.2000 b.u. lubelskie 21-500 Biała Podlaska ul. Wł. Jagiełły 6/8 662854302

  101. Gorzkowicz Mateusz 635/2015 27.10.2015 b.u. małopolskie 30-405 Kraków ul. Karola Bogdanowicza 5/2 505330428

  102. Gościniak Karol 661/2017 28.07.2017 b.u. wielkopolskie 63-400 Ostrów Wielkopolski Lamki ul. Krotoszyńska 130 660403036

  103. Graboń Jacek 327/95 15.11.1995 b.u. opolskie 47-220 Kędzierzyn-Koźle ul. Jagodowa 18 (77) 4833157

  104. Grochowski Bogdan 318/95 18.04.1995 b.u. mazowieckie 00-572 Warszawa Al. Wyzwolenia 9 m.156 601298235

  105. Gromek Jacek 608/2014 30.12.2014 b.u. warmińsko-mazurskie 14-300 Morąg ul. Kościuszki 1 B/1 601617663

  106. Grubba Kazimierz 315/94 8.11.1994 b.u. pomorskie 84-200 Wejherowo ul. Kołłątaja 6 515285142

  107. Grubek Ireneusz 13/93 17.09.1993 zawieszone mazowieckie 31.12.353 Warszawa ul. Borowej Góry 6 m.34 605783523

  108. Grudziński Mariusz 696/2020 16.10.2020 b.u. mazowieckie 26-700 Zwoleń ul. Sienkiewicza 55 601684871

  109. Grzebieta Roman (Paweł) 565/2013 10.05.2013 b.u. wielkopolskie 64-410 Sieraków ul. Wojska Polskiego 33/1 606490362

  110. Grzelak Zbigniew 566/2013 10.05.2013 b.u. łódzkie

  111. Grzelecki Piotr (Grzegorz) 501/2009 10.06.2009 b.u. mazowieckie 601373969

  112. Grzelka Feliks 131/93 17.09.1993 b.u. wielkopolskie 62-510 Konin ul. Różyckiego 1/52 601749131; (63)

  113. Grzyb Henryk 395/99 19.11.1999 b.u. mazowieckie 30.06.410 Ostrołęka ul. Bojowników 44 606386504

  114. Grzybowski Wiesław 538/2011 5.05.2011 b.u. łódzkie 605077806

  115. Haczkur Kamil 636/2015 27.10.2015 b.u. mazowieckie 505466869

  116. Hamerski Maciej 602/2014 30.12.2014 b.u. warmińsko-mazurskie 1.10.696 Olsztyn ul. Królewny Śnieżki 1A/2 696098304

  117. Haponik Robert 567/2013 10.05.2013 b.u. mazowieckie 604152622

  118. Hawrus Krzysztof 359/98 15.04.1998 b.u. podlaskie 600307054

  119. Hericht Andrzej 326/95 15.11.1995 b.u. małopolskie 32-300 Olkusz ul. Bartosza Głowackiego 84 603783464

  120. Hetmańczyk Sławomir 546/2011 12.12.2011 b.u. śląskie 41-300 Dąbrowa Górnicza ul. Korczaka 6/100 793339401

  121. Ignaczak (Pońska) Paulina 634/2015 27.10.2015 zawieszone mazowieckie 31.12.319 Warszawa ul. Szeligowska 32c/44 885856514

  122. Izak Piotr (Paweł) 140/93 17.09.1993 b.u. małopolskie 31-303 Kraków ul. J. Styki 17 601403763

  123. Jabłoński Paweł 319/95 18.04.1995 b.u. mazowieckie 501210016

  124. Jabłoński Piotr (Dariusz) 599/2014 30.12.2014 b.u. lubelskie 21-100 Lubartów ul. Łucka 185 502333202

  125. Jakimczuk Jerzy (Henryk) 72/93 17.09.1993 b.u. mazowieckie 15-349 Białystok ul. Rzymowskiego 43/66 691272577

  126. Jakubiec Krzysztof 569/2013 10.05.2013 b.u. lubelskie 20-018 Lublin ul. Henryka Wiercieńskiego 4/32 506923105

  127. Janiak Lech 360/98 15.04.1998 b.u. wielkopolskie 62-030 Luboń ul. Andersena 10 607249094

  128. Janik Paweł 555/2012 11.04.2012 b.u. mazowieckie

  129. Janik Władysław 280/94 14.04.1994 zawieszone małopolskie 32-830 Wojnicz Wielka Wieś 288 603067681

  130. Januś Tomasz 697/2020 16.10.2020 b.u. małopolskie 667807550

  131. Jaroszek Tomasz 493/2008 14.11.2008 b.u. mazowieckie 31.01.315 Warszawa ul. Barska 7/9 m. 139 600295422

  132. Jasiński Marek 454/2003 5.11.2003 b.u. mazowieckie 601385000

  133. Jasiński Paweł 698/2020 16.10.2020 b.u. podlaskie 504065994

  134. Jaworski Juliusz 237/93 22.12.1993 b.u. mazowieckie

  135. Jeleniewicz Marian 238/93 22.12.1993 zawieszone mazowieckie 30.04.120 Legionowo ul. Targowa 37

  136. Jeziorek Adam 142/93 17.09.1993 b.u. małopolskie 30-619 Kraków ul. Gołaśka 8/49 126556507;

  137. Jędruszuk Piotr 618/2015 7.05.2015 b.u. mazowieckie 31.07.110 Siedlce ul. Ogińskich 36 504756578

  138. Jurczyszyn Piotr 114/93 17.09.1993 b.u. śląskie 41-106 Siemianowice Śl. ul. Wróblewskiego 55a/10 604940183

  139. Jureczka Antoni (Michał) 289/94 14.04.1994 zawieszone śląskie 44-313 Wodzisław Śląski ul. M. C. Skłodowskiej 9 b 502458595

  140. Jurek Andrzej 699/2020 16.10.2020 b.u. lubelskie 21-100 Lubartów ul. Powstańców Warszawy 5/8 533524251

  141. Karbownik Norbert 508/2009 29.10.2009 b.u. zachodniopomorskie 70-352 Szczecin ul.Ściegiennego 1/1 501987311

  142. Karcz Stanisław 101/93 17.09.1993 zawieszone świętokrzyskie 26-050 Zagnańsk ul. Turystyczna 23 606233503

  143. Karolak Tomasz 595/2014 21.05.2014 b.u. mazowieckie 506123356

  144. Karolczyk Mariusz 444/2002 18.12.2002 b.u. śląskie 41-219 Sosnowiec ul. Białostocka 8/22 502215219

  145. Karpiński Grzegorz 700/2020 16.10.2020 b.u. lubuskie 67-115 Bytom Odrzański ul. 1 Maja 12 516447949

  146. Karpiński Kamil 592/2014 21.05.2014 b.u. mazowieckie 1.05.800 Pruszków ul. B. Prusa 39a/2 781085760

  147. Kasińska (Dębska) Joanna (Maria) 681/2019 25.10.2019 b.u. małopolskie 32-020 Wieliczka Siercza 625 785536720

  148. Kasiński Leszek 621/2015 7.05.2015 b.u. małopolskie 32-020 Wieliczka Siercza 625 530840740

  149. Kawiak Waldemar 119/93 17.09.1993 zawieszone śląskie 42-690 Połomia ul. Radosna 3 601423790

  150. Kaźmierczak Henryk (Karol) 409/2000 30.03.2000 zawieszone łódzkie 91-357 Łódź ul. Liściasta 41 d 504666942

  151. Kaźmierczak Roman 17/93 17.09.1993 b.u. mazowieckie 1.02.797 Warszawa Al. KEN 53 lok. 53 607450112

  152. Kiec-Żajewska Joanna 580/2013 23.12.2013 b.u. mazowieckie 30.04.270 Marki ul. Ząbkowska 89/1 606329839

  153. Kielar Paweł 426/2000 27.11.2000 b.u. opolskie 46-023 Węgry ul. Pogodna 15 600458373

  154. Kielin Jan (Władysław) 21/93 17.09.1993 b.u. mazowieckie 31.12.194 Warszawa Al. Solidarności 126/13 662066154

  155. Kieliszek Sylwester 239/93 22.12.1993 b.u. mazowieckie 1.01.905 Warszawa ul. Renesansowa 19 m.59 515255998;

  156. Kiełb Tadeusz 143/93 17.09.1993 b.u. małopolskie 30-698 Kraków ul. Podgórki 50a 604092610

  157. Kijo Czesław 240/93 22.12.1993 b.u. mazowieckie 30.04.500 Piaseczno ul. Niecała 3 m.19 604789715

  158. Klecz Szymon 316/94 8.11.1994 b.u. dolnośląskie 58-521 Jeżów Sudecki ul. Krótka 11 601876694

  159. Klefas Lech 158/93 17.09.1993 zawieszone wielkopolskie 64-100 Leszno ul. M. Ćwiklińskiej 5 505057848

  160. Klemański Mariusz 349/97 24.11.1997 b.u. warmińsko-mazurskie

  161. Klim Zbigniew 386/99 21.04.1999 b.u. dolnośląskie 54-102 Wrocław ul. Zamojska 28 667661998

  162. Kniefel Grzegorz 435/2001 11.06.2001 b.u. warmińsko-mazurskie 30.09.457 Olsztyn ul. S. Wyszyńskiego 5"G"/17 601470213

  163. Knuth Jacek 570/2013 10.05.2013 b.u. pomorskie 89-650 Czersk ul. Śliwicka 19, Złotowo 604335010

  164. Komorowski Szczepan 676/2018 1.06.2018 b.u. śląskie 43-100 Tychy ul. Dołowa 204 661914313

  165. Konarowski Andrzej 523/2010 7.05.2010 zawieszone mazowieckie 502033345

  166. Kononiuk Grzegorz 547/2011 12.12.2011 b.u. lubelskie 20-730 Lublin ul. Podhalańska 37 691522103

  167. Konopacki Kazimierz 134/93 17.09.1993 b.u. zachodniopomorskie 75-646 Koszalin ul. Szwoleżerów 10 604410567

  168. Kopania Paweł 459/2003 5.11.2003 b.u. łódzkie

  169. Kopczyński Ireneusz 480/2006 10.10.2006 b.u. mazowieckie 501780246

  170. Korbacz Stefan 190/93 17.09.1993 b.u. wielkopolskie 62-023 Szczytniki ul. Szczodra 4 602238163

  171. Kordeczka Roman (Marian) 178/93 17.09.1993 b.u. małopolskie 34-700 Rabka- Zdrój ul. Krótka 11b 501593100

  172. Kosiński Marcin (Adrian) 677/2018 1.06.2018 b.u. dolnośląskie 57-300 Kłodzko ul. Spółdzielcza 36/10 693828396

  173. Kosiorek Mirosław 23/93 17.09.1993 b.u. mazowieckie 30.04.520 Parcela Obory ul. K.K. Baczyńskiego 78

  174. Kosowski Bogdan (Lucjan) 336/96 28.10.1996 b.u. małopolskie 32-500 Chrzanów ul. Wańkowicza 18A 601898911

  175. Koszowski Ryszard 510/2009 29.10.2009 b.u. śląskie 41-500 Chorzów ul. Grunwaldzka 11/8 605682805

  176. Kościow Tomasz (Paweł) 559/2012 24.12.2012 b.u. śląskie 41-300 Dąbrowa Górnicza ul. Mickiewicza 11/9A 608331875

  177. Kowalczuk Leszek 683/2019 25.10.2019 b.u. pomorskie 500447954

  178. Kowalski Leszek 396/99 19.11.1999 b.u. mazowieckie 31.05.458 Niedzbórz Modła 13 602108219

  179. Kowalski Marcin (Adam) 682/2019 25.10.2019 b.u. kujawsko-pomorskie 87-100 Toruń ul. Polna 115A lok. 206 503165010

  180. Kowalski Przemysław 509/2009 29.10.2009 b.u. mazowieckie 1.02.798 Warszawa ul. Kabacki Dukt 3 m. 85 502957594

  181. Kowszun Mariusz 600/2014 30.12.2014 b.u. mazowieckie

  182. Koziuk Jan 404/99 19.11.1999 b.u. opolskie 45-807 Opole ul. Anny Jantar 2/4 606930330

  183. Kozubal Wacław 390/99 21.04.1999 b.u. podkarpackie 38-400 Krosno ul. Lwowsk 14 602749389;

  184. Król Andrzej 617/2015 7.05.2015 b.u. wielkopolskie 61-118 Poznań ul. Św. Michała 19 m.1 513096949

  185. Królicki Piotr 678/2018 1.06.2018 b.u. podkarpackie 38-505 Bukowsko Nagórzany 83 574560840

  186. Królikowski Jerzy 116/93 17.09.1993 zawieszone śląskie 41-106 Siemianowice Śląskie ul. Łokietka 18/1 601540923

  187. Królikowski Paweł (Jerzy) 494/2008 14.11.2008 b.u. śląskie 40-748 Katowice ul. Zaopusta 44 600968400

  188. Krukar Bogdan 389/99 21.04.1999 b.u. lubuskie 66-431 Santok ul. Czechów 44 D 501639583

  189. Krupa Rafał 679/2018 1.06.2018 b.u. podkarpackie 38-114 Niebylec Niebylec 25 723099489

  190. Krzowski Kazimierz 434/2001 11.06.2001 b.u. małopolskie

  191. Krzyk Janusz 197/93 17.09.1993 b.u. mazowieckie 26-600 Radom ul. Paderewskiego 2 m.65

  192. Krzysiak Łukasz 606/2014 30.12.2014 b.u. lubelskie

  193. Krzysztofiak Grzegorz 460/2003 5.11.2003 b.u. dolnośląskie 53-336 Wrocław ul. Radosna 28/7 603970500

  194. Krzywina Piotr (Michał) 515/2009 29.10.2009 b.u. mazowieckie 30.04.420 Józefów ul. Polna 19A/8 509761098

  195. Kubera Damian 619/2015 7.05.2015 b.u. mazowieckie 723339800

  196. Kubiak Marek 486/2007 26.11.2007 b.u. wielkopolskie

  197. Kubica Przemysław 481/2006 10.10.2006 b.u. mazowieckie 28.02.126 Warszawa ul. Ceramiczna 5b m. 95 608331024

  198. Kuch Aleksander 281/94 14.04.1994 zawieszone mazowieckie 1.02.849 Warszawa ul. Krasnowolska 18 C 601261618

  199. Kucharczyk Stanisław 75/93 17.09.1993 zawieszone śląskie 34-325 Łodygowice ul. Żywiecka 120 502103991

  200. Kucharski Andrzej 350/97 24.11.1997 b.u. dolnośląskie 58-506 Jelenia Góra ul. Noskowskiego 7/42 601440330

  201. Kucharski Marek 581/2013 23.12.2013 b.u. opolskie 47-300 Krapkowice ul. Mieszka I 18 505827112

  202. Kuchciński Tadeusz 369/98 24.11.1998 b.u. pomorskie 81-591 Gdynia ul. Gorczycowa 54 501573684

  203. Kukliński Roman 511/2009 29.10.2009 b.u. kujawsko-pomorskie 88-100 Inowrocław ul. K. Burzyńskiego 45 508301600

  204. Kułak Grzegorz 466/2004 23.09.2004 b.u. dolnośląskie 58-306 Wałbrzych ul. Łączna 37 607990502

  205. Kunicki Tomasz 530/2011 5.05.2011 b.u. mazowieckie 506076941

  206. Kurzaj Waldemar 225/93 1993-0917 b.u. dolnośląskie 51-136 Wrocław Al. J. Kasprowicza 83 605406100

  207. Kurzątkowski Michał 226/93 17.09.1993 zawieszone dolnośląskie

  208. Kuszneruk Jarosław 341/97 9.05.1997 b.u. lubelskie 21-500 Biała Podlaska ul. Sitnicka 97 504056824

  209. Kuziora Łukasz (Piotr) 662/2017 28.07.2017 b.u. mazowieckie 28.02.193 Warszawa ul. Kowalczyka 1C/38 796539998

  210. Kwaśniewski Mariusz 603/2014 30.12.2014 b.u. mazowieckie 30.04.101 Nowy Dwór Mazowiecki ul. Wiosenna 5 662140717

  211. Kwosek Kamil 472/2005 30.09.2005 b.u. śląskie 692762748

  212. Lalewicz Czesław 474/2005 30.09.2005 b.u. świętokrzyskie 26-060 Chęciny Wrzosy 7a 534125255

  213. Lemiech Julian (Mirosław) 337/96 28.10.1996 b.u. warmińsko-mazurskie 14-204 Rudzienice Kałduny 38A 601309739; (78)

  214. Leszczak Marcin (Andrzej) 490/2008 13.05.2008 b.u. mazowieckie 30.04.420 Józefów ul. Matejki 13a 509761099

  215. Leszczuk Konrad 626/2015 7.05.2015 b.u. mazowieckie

  216. Leszczyński Tomasz 550/2011 12.12.2011 b.u. kujawsko-pomorskie 86-200 Chełmno ul. Łunawska 3a/4 607283231

  217. Leśniakiewicz Wiesław 633/2015 22.10.2015 b.u. mazowieckie 601425201

  218. Leśniewski Ryszard 88/93 17.09.1993 zawieszone pomorskie 80-171 Gdańsk ul. Schuberta Franciszka 15 601666938

  219. Lewandowski Tomasz 663/2017 28.07.2017 b.u. łódzkie 97-300 Piotrków Tryb. ul. S. Batorego 9 m 37 505017118

  220. Lewicki Bogusław 296/94 14.04.1994 b.u. lubuskie

  221. Lik Rafał (Kamil) 616/2014 30.12.2014 b.u. dolnośląskie 53-024 Wrocław ul. Wietrzna 115/2 502475354

  222. Litwa Paweł 664/2017 28.07.2017 b.u. małopolskie 32-080 Zabierzów ul. Widokowa 27 603166274

  223. Lizak Marek (Tomasz) 684/2019 25.10.2019 b.u. małopolskie 32-740 Bochnia Łapanów 181 695596745

  224. Łaciak Krzysztof 585/2014 21.05.2014 b.u. mazowieckie 502114803

  225. Łamaszewski Andrzej 268/93 22.12.1993 b.u. wielkopolskie 61-244 Poznań ul.Lwa 25A m.19 601961747

  226. Łasak Janusz 54/93 17.09.1993 b.u. mazowieckie 1.04.1982 Warszawa ul. Krypska 37 m 3 602733554

  227. Ławniczuk Włodzimierz 342/97 9.05.1997 b.u. podlaskie

  228. Łazowski Tomasz 571/2013 10.05.2013 b.u. warmińsko-mazurskie 1.10.693 Olsztyn ul. Okulickiego 14/24 504705703

  229. Łojko Dariusz (Adam) 333/96 30.04.1996 b.u. łódzkie 93-338 Łódź ul. Rzgowska 309 m.10 601283759

  230. Łoza Henryk 410/2000 30.03.2000 b.u. mazowieckie 30.04.402 Otwock ul. Zaciszna 42 K 601094922

  231. Łozowski Tadeusz 69/93 17.09.1993 b.u. podlaskie

  232. Łukasik Piotr (Marek) 512/2009 29.10.2009 b.u. łódzkie 95-015 Głowno Boczki Zarzeczne 7 502080998

  233. Łukaszewicz Zdzisław (Józef) 370/98 24.11.1998 b.u. dolnośląskie 58-506 Jelenia Góra ul. Noskowskiego 1/26 603865975

  234. Magdziarz Andrzej 27/93 17.09.1993 b.u. mazowieckie 31.01.495 Warszawa ul. Skoroszewska 1A/119 501158054

  235. Maguda Krzysztof 594/2014 21.05.2014 b.u. śląskie 43-300 Bielsko-Biała ul. Pod Kasztanem 66 608350298

  236. Majchrzak Bogusław 560/2012 24.12.2012 b.u. mazowieckie 501703955

  237. Majda Grzegorz 665/2017 28.07.2017 b.u. wielkopolskie 62-704 Kawęczyn Marcjanów 9A 691689819

  238. Majder-Łopatka Małgorzata 499/2009 10.06.2009 b.u. mazowieckie 1.05.1992 Łomianki ul. Rolnicza 15 602658825

  239. Majka Adam 453/2002 18.12.2002 zawieszone mazowieckie

  240. Makolus Cezary 666/2017 28.07.2017 b.u. mazowieckie 512996330

  241. Makowski Mieczysław 191/93 17.09.1993 zawieszone wielkopolskie

  242. Maleszyk Karol (Robert) 272/93 22.12.1993 b.u. mazowieckie 31.07.103 Siedlce ul. Świerkowa 24 Nowe Iganie 604114357

  243. Malinowski Grzegorz 545/2011 5.05.2011 b.u. mazowieckie 30.04.420 Józefów ul. Szeroka 7 501676643

  244. Małolepszy Jerzy 411/2000 30.03.2000 b.u. śląskie 42-200 Częstochowa ul. Majowa 31 605406881

  245. Małolepszy Ryszard (Paweł) 243/93 22.12.1993 b.u. mazowieckie 1.03.982 Warszawa ul. Bukowskiego 7 m.37 603079812

  246. Marciniak Andrzej 654/2016 30.09.2016 b.u. mazowieckie 30.04.123 Chotomów ul. Polna 11 601308583

  247. Marczyński Romuald 89/93 17.09.1993 b.u. pomorskie

  248. Markiewicz Artur 543/2011 5.05.2011 b.u. śląskie 42-400 Zawiercie ul. Szymańskiego 3/10 502228358

  249. Markowski Adam (Andrzej) 655/2016 30.09.2016 b.u. warmińsko-mazurskie 31.10.430 Korsze ul. Mickiewicza 14B/1 509505889

  250. Maślanka Krzysztof 492/2008 13.05.2008 b.u. małopolskie 33-380 Krynica-Zdrój ul. Kraszewskiego 195 663766552

  251. Matczak Krzysztof 398/99 19.11.1999 b.u. łódzkie 95-100 Zgierz ul. Kasprowicza 79 604411271

  252. Matczak Sławomir 412/2000 30.03.2000 b.u. łódzkie

  253. Matuszczak Krzysztof 211/93 17.09.1993 zawieszone dolnośląskie 601712902

  254. Matysiak Włodzimierz 90/93 17.09.1993 zawieszone pomorskie 80-178 Gdańsk ul. Goplańska 58A m. 1 600337729

  255. Mechlińska Ewa (Maria) 91/93 17.09.1993 b.u. pomorskie 505275121

  256. Mendelak Wojciech 421/2000 30.03.2002 zawieszone wielkopolskie 62-510 Konin ul. Hiacyntowa 1/8

  257. Meres Zbigniew 121/93 17.09.1993 zawieszone śląskie 41-948 Piekary Śląskie ul. Braterstwa 22 601383898;

  258. Michałowski Krzysztof 563/2012 24.12.2012 b.u. kujawsko-pomorskie 87-645 Zbójno Sitno 77 667672431

  259. Michoński Mirosław 502/2009 10.06.2009 b.u. lubelskie 23-408 Aleksandrów Aleksandrów Drugi 301 694489389

  260. Michrowski Marian 372/98 24.11.1998 b.u. mazowieckie 26-610 Radom ul. Wyszyńskiego 20/4 605666609

  261. Mieczkowski Adam 572/2013 10.05.2013 b.u. warmińsko-mazurskie 82-300 Elbląg ul. Nowogrodzka 11/32 509826450

  262. Migut Aleksander 439/2001 11.06.2001 b.u. łódzkie 90-619 Łódź ul. Pogonowskiego 54 lok. 1 501066768

  263. Mikołajczyk Gustaw (Marek) 644/2015 27.10.2015 b.u. mazowieckie 26-720 Policzna Bierdzież 19 783934801

  264. Mikulski Feliks 397/99 19.11.1999 b.u. pomorskie 83-047 Przywidz ul. Chabrowa 13 502427002

  265. Mleczko Ryszard (Jan) 467/2004 23.09.2004 b.u. dolnośląskie 58-308 Wałbrzych ul. Wiosenna 17 (74) 8473902,

  266. Modrzyk Józef 192/93 17.09.1993 b.u. wielkopolskie 61-131 Poznań ul.Katowicka 55B/114 602222189

  267. Modrzyk Mieczysław 295/94 14.04.1994 b.u. lubuskie 65-945 Zielona Góra ul. Kraljevska 24/11 606642472

  268. Mojski Karol (Piotr) 624/2015 7.05.2015 b.u. mazowieckie

  269. Monarcha Dariusz (Hubert) 701/2020 16.10.2020 b.u. wielkopolskie 502131043

  270. Mryc Henryk (Karol) 258/93 22.12.1993 b.u. małopolskie 30-199 Kraków Rząska, ul. Lipowa 8

  271. Mucha Marcin 513/2009 29.10.2009 b.u. mazowieckie 504006259

  272. Musialik Łukasz 623/2015 7.05.2015 b.u. śląskie 41-200 Sosnowiec ul. Ostrogórska 35a/402 509223344

  273. Musiał Stanisław 382/98 24.11.1998 zawieszone mazowieckie 26-600 Radom ul. Maratońska 11 m.70 603374611

  274. Myrda Lucjan (Adam) 152/93 17.09.1993 b.u. małopolskie 32-222 Racławice ul. Dosłońce 15 605202014

  275. Myron Stefan 310/94 8.11.1994 b.u. mazowieckie 31.12.465 Warszawa ul. Kazubów 6 A m.35 603478991; (22)

  276. Naranowicz Jan 383/98 24.11.1998 zawieszone wielkopolskie

  277. Nawrot Antoni 144/93 17.09.1993 zawieszone małopolskie 31-868 Kraków Oś. II Pułku Lotniczego 19/26 601449303

  278. Nazarkiewicz Roman 413/2000 30.03.2000 b.u. zachodniopomorskie 72-005 Przecław Karwowo 21 606948898

  279. Newlaczyl Michał (Tomasz) 557/2012 11.04.2012 b.u. dolnośląskie 52-129 Wrocław ul. Wagnera 13/2 501667715

  280. Nędzusiak Dariusz 667/2017 28.07.2017 b.u. kujawsko-pomorskie 87-700 Aleksandrów Kujawski ul. Zielona 44 662564633

  281. Niedźwiecka Elżbieta 173/93 17.09.1993 b.u. łódzkie 94-047 Łódź Al. Wyszyńskiego 72 m.38 888917656

  282. Nikitiuk Jerzy 668/2017 28.07.2017 b.u. pomorskie 504442625

  283. Nosal Piotr (Ryszard) 669/2017 28.07.2017 b.u. lubelskie 23-300 Janów Lubelski ul. Mickiewicza 14 693148886

  284. Nowak Stanisław 330/95 15.11.1995 b.u. kujawsko-pomorskie 87-100 Toruń ul. Dziewulskiego 15/4 603981580

  285. Nowak Stanisław 304/94 9.06.1994 b.u. wielkopolskie 60-461 Poznań ul. Literacka 139 601292806

  286. Nowak Stefan 193/93 17.09.1993 b.u. wielkopolskie 64-510 Wronki ul. Jaśminowa 3 602473650

  287. Obważanek Paweł 702/2020 16.10.2020 b.u. świętokrzyskie 28-425 Złota Żurawniki 50 518080292

  288. Ocipka Mariusz (Artur) 638/2015 27.10.2015 b.u. mazowieckie 30.04.152 Czosnów ul. Warszawska 17 516515998

  289. Oficjalski Marek 514/2009 29.10.2009 b.u. mazowieckie 1.03.982 Warszawa ul. Abrahama 3/13 604991462

  290. Ogrodnik Grzegorz 445/2002 18.12.2002 b.u. mazowieckie 28.02.131 Warszawa ul. Mehoffera 70B m.31 608378373

  291. Okólski Jakub 582/2013 23.12.2013 b.u. mazowieckie 509379112

  292. Oleszek Marek 414/2000 30.03.2000 zawieszone śląskie

  293. Opaluch Mirosław 338/96 28.10.1996 b.u. wielkopolskie 64-920 Piła ul. Słowicza 10 601536567

  294. Orłowski Mirosław 30/93 17.09.1993 b.u. mazowieckie 30.04.480 Karczew ul. Gen. S. Maczka 5 m.15 601207783

  295. Osiński Łukasz (Rafał) 627/2015 7.05.2015 b.u. mazowieckie 691279461

  296. Osowicka-Kosznik Elwira 596/2014 21.05.2014 b.u. pomorskie

  297. Ostapiuk Łukasz 607/2014 30.12.2014 b.u. mazowieckie 660138200

  298. Ostrowski Dariusz 475/2005 25.10.2005 b.u. mazowieckie 31.08.500 Gostynin ul. Sadownika 11 608651365

  299. Pabierowski Bogusław 277/93 22.12.1993 b.u. lubuskie

  300. Palej Andrzej (Maciej) 399/99 19.11.1999 zawieszone małopolskie 31-514 Kraków al. Belimy - Prazmowskiego 15a/3 501109369

  301. Pałamar Janusz 212/93 17.09.1993 b.u. zachodniopomorskie 70-483 Szczecin ul. Wojska Polskiego 107a/11 691516014

  302. Parol Marek 174/93 17.09.1993 b.u. łódzkie 602723839

  303. Pasternak Tadeusz 564/2012 24.12.2012 b.u. świętokrzyskie 28-400 Pińczów ul. Sikorskiego 18/8 604642620

  304. Pastuszka Krystian 703/2020 16.10.2020 b.u. mazowieckie 31.01.483 Warszawa ul. Zapustna 40/11 511776581

  305. Pawełczyk Mikołaj 670/2017 28.07.2017 b.u. łódzkie

  306. Pawłowski Jacek (Adam) 491/2008 13.05.2008 b.u. śląskie 39-205 Pustków Pustków 41 C 609680409

  307. Pecio Mariusz 503/2009 10.06.2009 b.u. mazowieckie 698658537

  308. Petryniak Krzysztof 562/2012 24.12.2012 b.u. małopolskie

  309. Piasecki Sylwester 686/2019 25.10.2019 b.u. mazowieckie 1.02.746 Warszawa ul. Noskowskiego 10/143 604813600

  310. Piątkowski Albin 306/94 9.06.1994 b.u. zachodniopomorskie 70-777 Szczecin ul. Jasna 1d/10 605053991

  311. Piechocki Jacek 35/93 17.09.1993 b.u. mazowieckie 1.02.747 Warszawa ul. Kuratowskiego 1 m.5 501047854

  312. Piekoszewski Janusz 704/2020 16.10.2020 b.u. śląskie 601701619

  313. Piernikarz Damian 482/2006 10.10.2006 b.u. śląskie 601556557

  314. Pietruch Cezary 528/2010 10.12.2010 b.u. mazowieckie 30.04.110 Jabłonna ul. Przylesie 48B 501745970

  315. Pilch (Marczak) Małgorzata 622/2015 7.05.2015 b.u. wielkopolskie 62-570 Rychwał Siąszyce 67 504261529

  316. Pilewski Marceli 671/2017 28.07.2017 b.u. kujawsko-pomorskie 87-100 Toruń ul. Łyskowskiego 26E/142 609302772

  317. Piłat Maciej 468/2004 23.09.2004 b.u. wielkopolskie 60-462 Poznań ul. Cieszkowskiego 46 601710838

  318. Plak Mariusz 548/2011 12.12.2011 b.u. lubuskie 66-500 Strzelce Krajeńskie ul. Północna 36/2 692470991

  319. Płaczkowski Tomasz 573/2013 10.05.2013 b.u. kujawsko-pomorskie 85-154 Bydgoszcz ul. Brzozowa 31/36 693998402

  320. Płotica Marek 537/2011 5.05.2011 b.u. mazowieckie 1.05.555 Tarczyn Kawęczyn, ul. Sosnowa 6 601385004

  321. Pocięgiel Krzysztof 343/97 7.05.1997 zawieszone śląskie 43-346 Bielsko-Biała ul. Kustosza 3A 604656710

  322. Podgórski Marek 274/93 22.12.1993 b.u. mazowieckie

  323. Podraszka Wojciech 516/2009 29.10.2009 b.u. mazowieckie 30.06.300 Ostrów Mazowiecka ul. Okrzei 2 m. 29 509053097

  324. Podyma Jacek 656/2016 30.09.2016 b.u. wielkopolskie 60-401 Poznań ul. Polska 74 606241623

  325. Pokrzyk Kazimierz (Jan) 446/2002 18.12.2002 b.u. śląskie 43-190 Mikołów ul. Pszczyńska 42 609812743

  326. Polakowski Adam 447/2002 18.12.2002 b.u. pomorskie 81-591 Gdynia ul. Gorczycowa 24/11 609680996

  327. Poliszak Paweł (Piotr) 471/2005 30.09.2005 b.u. małopolskie 33-112 Tarnowiec ul. Zamkowa 13 694178755

  328. Popajewski Roman 431/2000 27.11.2000 b.u. lubelskie

  329. Popczyk Damian (Adrian) 639/2015 27.10.2015 b.u. dolnośląskie 51-314 Wrocław ul. Gorlicka 88/2 502996316

  330. Popławski Jan 561/2012 24.12.2012 b.u. podlaskie 15-062 Białystok ul. Warszawska 5/1 m.6 606358444

  331. Pozierak Andrzej (Stefan) 145/93 17.09.1993 b.u. małopolskie 32-091 Michałowice ul. Jana Pawła II 77 (12)3887690,

  332. Praczyk Jacek 536/2011 5.05.2011 b.u. wielkopolskie 62-080 Tarnowo Podgórne ul. Sasankowa 12 695326093

  333. Priadka Andrzej 136/93 17.09.1993 b.u. zachodniopomorskie 75-819 Koszalin ul. Skowronków 34 (94) 3452912,

  334. Przysłupski Bogdan 33/93 17.09.1993 b.u. mazowieckie 1.02.776 Warszawa ul. Miklaszewskiego 12/45 601458680

  335. Psujek Ryszard 298/94 9.06.1994 b.u. mazowieckie 31.12.493 Warszawa ul. Kaden-Bandrowskiego 3 m. 8 608488998

  336. Puternicki Jerzy 373/98 24.11.1998 b.u. dolnośląskie 59-220 Legnica ul. Łowicka 38/4 696456116

  337. Putkowski Przemysław 641/2015 27.10.2015 b.u. dolnośląskie 55-020 Żórawina ul. Polna 18 665634085

  338. Pyza Piotr 517/2009 29.10.2009 b.u. warmińsko-mazurskie

  339. Rachoń Jan (Maurycy) 687/2019 25.10.2019 b.u. mazowieckie 31.12.450 Warszawa ul. Romańska 1/77 604116079

  340. Rakower Ryszard 385/99 21.04.1999 b.u. wielkopolskie 61-038 Poznań ul. Radziejowska 3 601710836

  341. Ratyński Andrzej 461/2003 5.11.2003 b.u. mazowieckie 1.05.870 Błonie Żukówka ul. Łąki 86 668178078

  342. Rentowski Bogdan 147/93 17.09.1993 zawieszone małopolskie

  343. Rochala Paweł (Andrzej) 614/2014 30.12.2014 b.u. łódzkie

  344. Rokujżo Manfred 183/93 17.09.1993 b.u. opolskie 604467388

  345. Ropelewski Roman (Jan) 311/94 8.11.1994 b.u. mazowieckie 1.03.964 Warszawa Al. Stanów Zjednoczonych 26 m.79 664998790

  346. Rozwadowska Łucja (Barbara) 640/2015 27.10.2015 b.u. małopolskie 32-010 Kocmyrzów ul. Sezamkowa 3 501767686

  347. Ruwiński Krzysztof 615/2014 30.12.2014 b.u. małopolskie 38-340 Biecz ul. 1000-lecia 21a 609638130

  348. Ryba Zbigniew 705/2020 16.10.2020 b.u. śląskie 43-600 Jaworzno Kalinowa 7B/2 608286045

  349. Sadowski Krzysztof 198/93 17.09.1993 b.u. mazowieckie 26-600 Radom ul. Iglasta 4 609182240

  350. Sadowski Zbigniew 58/93 17.09.1993 b.u. mazowieckie 1.02.784 Warszawa ul. Janowskiego 54 m.39 603582165

  351. Safuta Andrzej 40/93 17.09.1993 zawieszone mazowieckie

  352. Sapiński Tomasz 124/93 17.09.1993 zawieszone śląskie 44-100 Gliwice ul. Ziębia 33/2 603175598

  353. Serafin Łukasz 642/2015 27.10.2015 b.u. podkarpackie 39-442 Chmielów Lipowa 71 605031712

  354. Seroczyński Andrzej 535/2011 5.05.2011 b.u. kujawsko-pomorskie 87-100 Toruń ul. Chabrowa 24b/14 668388638

  355. Sęk Tomasz 374/98 24.11.1998 b.u. łódzkie 603854011

  356. Siata Janusz 440/2001 11.06.2001 b.u. śląskie 40-084 Katowice ul. Opolska 3/12a 601437018

  357. Siata Ryszard 290/94 14.04.1994 b.u. śląskie 40-074 Katowice ul. Szeligiewicza 26/13 601446454

  358. Siekanka Andrzej 483/2006 10.10.2006 b.u. małopolskie 31-707 Kraków Os. Na Stoku 42/12 605672702

  359. Sieliński Włodzimierz 41/93 17.09.1993 b.u. mazowieckie 969065901

  360. Siła-Nowicki Andrzej (Witold) 46/93 17.09.1993 b.u. mazowieckie 1.02.792 Warszawa ul. F. Lanciego 9 D 602283765

  361. Siwek Tomasz 643/2015 27.10.2015 b.u. mazowieckie 28.02.185 Warszawa ul. Myśliborska 91/7 504812657

  362. Skaźnik Marian (Paweł) 122/93 17.09.1993 b.u. śląskie 43-200 Pszczyna ul. Morcinka 18 609812742

  363. Skiepko Edward 485/2007 17.10.2007 b.u. mazowieckie 28.02.363 Warszawa ul. Goworowska 17 lok. 7 602367976

  364. Skolimowski Włodzimierz 351/97 24.11.1997 b.u. lubelskie 21-030 Motycz Motycz 97A 601290599

  365. Skonieczny Sławomir 593/2014 21.05.2014 b.u. kujawsko-pomorskie 88-100 Inowrocław ul. Łuczaka 14 884391896

  366. Skowerski Robert 448/2002 18.12.2002 b.u. lubuskie 67-100 Nowa Sól ul. Kasztanowa 14 601854215

  367. Słabicki Henryk 484/2006 10.10.2006 b.u. dolnośląskie 54-048 Wrocław ul. Jagniątkowska 9 697055526

  368. Smardz Piotr 583/2013 23.12.2013 b.u. dolnośląskie 507794866

  369. Smiatacz Bronisław 228/93 17.09.1993 b.u. dolnośląskie 51-601 Wrocław ul. Kochanowskiego 66a 600422725

  370. Smuga Stanisław 352/97 24.11.1997 zawieszone mazowieckie 1.05.1980 Izabelin Hornówek ul. Kurowskiego 54 605231237;

  371. Sobczak Piotr 427/2000 27.11.2000 b.u. wielkopolskie 606661088

  372. Sobecki Mariusz 518/2009 29.10.2009 b.u. dolnośląskie 59-220 Legnica ul. Piastowska 36/6 607375466

  373. Solka Dariusz (Piotr) 539/2011 5.05.2011 b.u. mazowieckie 30.06.100 Węgrów Ruchna 18A 600493592

  374. Sołowin Zdzisław 355/97 27.11.1997 zawieszone pomorskie 76-200 Słupsk ul. Wileńska 12 a/13 604505530

  375. Sołtys Krzysztof 637/2015 27.10.2015 b.u. małopolskie 34-480 Jabłonka ul. Sobieskiego 8 605105750

  376. Somerlik Adam 574/2013 10.05.2013 b.u. śląskie 43-419 Hażlach ul. Długa 72A 502243096

  377. Sosnowski Adam 688/2019 25.10.2019 b.u. łódzkie 97-300 Piotrków Tryb. al. 3 maja 2 lok 105 793004998

  378. Spodniewski Piotr 469/2004 23.09.2004 b.u. zachodniopomorskie 73-110 Stargard Szczeciński ul. Sadowa 30 692497969

  379. Stachurski Edward 71/93 17.09.1993 b.u. podlaskie 15-553 Białystok ul. Warmińska 34 D 602713817

  380. Staniak Jerzy 162/93 17.09.1993 b.u. lubelskie 21-002 Jastków Dąbrowica 186 A 602737772

  381. Stasiak Paweł 375/98 24.11.1998 b.u. śląskie

  382. Stawarz Janusz 416/2000 30.03.2000 b.u. małopolskie 33-100 Tarnów Oś. Zielone 10/34 605397475

  383. Stępkowski Ryszard 417/2000 30.03.2000 b.u. świętokrzyskie 25-029 Kielce ul. Krakowska 1 m. 34 509339019

  384. Stężały (Magdziak) Ewelina 685/2019 25.10.2019 b.u. łódzkie 97-425 Zelów ul. Mieszka I m. 8 782149919

  385. Stojek Marek 549/2011 12.12.2011 b.u. wielkopolskie 61-131 Poznań ul. Milczańska 16J/7 509799118

  386. Stopa Andrzej 203/93 17.09.1993 zawieszone podkarpackie 36-062 Zaczernie Zaczernie 347 606792950

  387. Styrczula Kamil 657/2016 30.09.2016 b.u. podkarpackie 35-011 Rzeszów ul. Pułaskiego 7/136 698825253

  388. Styrczula (Boroń) Kinga (Natalia) 649/2016 30.09.2016 b.u. podkarpackie 35-011 Rzeszów ul. Pułaskiego 7/136 516273505

  389. Suchański Michał 706/2020 16.10.2020 b.u. mazowieckie 28.02.290 Warszawa ul. Podwójna 3/2 600382948

  390. Sulikowski Edward 95/93 17.09.1993 b.u. pomorskie 601435858

  391. Sutuła Mateusz 604/2014 30.12.2014 b.u. mazowieckie

  392. Swatowski Jarosław 519/2009 29.10.2009 b.u. zachodniopomorskie 71-471 Szczecin ul. Wiosny Ludów 3/11 535649000

  393. Sweklej Marian 415/2000 30.03.2000 b.u. podkarpackie 37-700 Przemyśl ul. Borelowskiego 15/39 (16) 6703416,

  394. Szamreto Andrzej 597/2014 21.05.2014 b.u. warmińsko-mazurskie 31.10.200 Bartoszyce Wawrzyny 101 601433989

  395. Szczeblewski Damian 625/2015 7.05.2015 b.u. mazowieckie 1.02.972 Warszawa ul. Prym. Augusta Hlonda 8B/74 663743315

  396. Szczepanowski Krzysztof (Piotr) 428/2000 27.11.2000 b.u. zachodniopomorskie 76-100 Sławno ul. Gdańska 8 m.3 (59) 8107639;

  397. Szczepara Adam 575/2013 10.05.2013 b.u. małopolskie 32-340 Chełm ul. Podgórska 1 501961616

  398. Szczotka Józef 125/93 17.09.1993 b.u. śląskie 43-200 Pszczyna ul. Leśna 44 609812744

  399. Szczygłowski Jeremi 646/2015 27.10.2015 b.u. śląskie 41-106 Siemianowice Śląskie ul. Polaczka 7b 601444836

  400. Szczypta Rafał 495/2008 14.11.2008 b.u. mazowieckie

  401. Szewerniak Marcin (Karol) 628/2015 7.05.2015 b.u. małopolskie

  402. Szklarski Marek 551/2011 12.12.2011 b.u. małopolskie 32-641 Przeciszów ul. Oświęcimska 4 603122558

  403. Szkuta Adam (Leopold) 441/2001 11.06.2001 b.u. śląskie 40-710 Katowice ul. Zielonogórska 7/6 604130130

  404. Szlendak Kazimierz 400/99 19.11.1999 b.u. łódzkie 95-070 Aleksandrów Łódzki ul. Zimna 11 603868646

  405. Szlęzak Andrzej 542/2011 5.05.2011 b.u. małopolskie 33-100 Tarnów ul. Rydza-Śmigłego 8/20 501309003

  406. Szmurło Jan 45/93 17.09.1993 zawieszone mazowieckie 1.01.651 Warszawa ul. Gwiaździsta 27 m. 296 (22) 833 15 31;

  407. Szmytke Ewelina 645/2015 27.10.2015 b.u. pomorskie 80-297 Banino ul. Mazowiecka 15 784867413

  408. Szmytke Tadeusz 94/93 17.09.1993 b.u. pomorskie 80-297 Banino ul. Mazowiecka 15 608704028

  409. Szrama Józef 488/2007 26.11.2007 b.u. pomorskie

  410. Szrull Waldemar 520/2009 29.10.2009 b.u. kujawsko-pomorskie 87-300 Brodnica ul. Półwiejska 1/19 501571458

  411. Szutkowski Marcin (Leszek) 584/2013 23.12.2013 b.u. mazowieckie 30.04.120 Łajski ul. Białobłocka 7 506817202

  412. Szydlik Roman 271/93 22.12.1993 b.u. wielkopolskie 60-803 Poznań ul. Polna 86/42 608893337

  413. Szymczyk Krzysztof 283/94 14.04.1994 b.u. mazowieckie 601206115

  414. Szyszka Tomasz 629/2015 7.05.2015 b.u. dolnośląskie 57-300 Kłodzko ul. Drzymały 28 661970700

  415. Ścibiorek Sławomir 610/2014 30.12.2014 b.u. małopolskie

  416. Ślęczka Tadeusz 442/2001 11.06.2001 b.u. śląskie 43-609 Jaworzno ul. Towarowa 42/27 601289789

  417. Ślusarek Andrzej 331/96 9.02.1996 b.u. kujawsko-pomorskie 85-812 Bydgoszcz ul. M. Kozala 6 m.10 504825659

  418. Ślusarski Aleksander 473/2005 30.09.2005 b.u. zachodniopomorskie 71-471 Szczecin ul. Wiosny Ludów 46/9 602668123

  419. Świder Władysław 541/2011 5.05.2011 b.u. małopolskie

  420. Świderski Sebastian 689/2019 25.10.2019 b.u. zachodniopomorskie 71-795 Szczecin ul. Duńska 110/12 606555932

  421. Świercz Piotr (Cezary) 378/98 24.11.1998 b.u. opolskie 45-441 Opole ul. Kręta 27 602318620

  422. Świerkot Stefan 524/2010 7.05.2010 b.u. mazowieckie 1.02.1932 Warszawa ul. Filtrowa 77 m. 12 602693658

  423. Świetnicki Jacek 334/96 28.10.1996 b.u. mazowieckie

  424. Świstel Krzysztof 353/97 24.11.1997 b.u. lubuskie 66-460 Witnica Osiedle Południowe 19 603922320

  425. Tabaczyński Krystian (Jacek) 429/2000 27.11.2000 b.u. kujawsko-pomorskie

  426. Tajduś Jan (Andrzej) 544/2011 5.05.2011 b.u. małopolskie 32-400 Myślenice ul. Słoneczna 24 (18)2722638;

  427. Tambor Zbigniew 294/94 14.04.1994 zawieszone wielkopolskie 61-251 Poznań Oś. Orła Białego 106/18 515930915

  428. Tarczyński Robert 504/2009 10.06.2009 b.u. zachodniopomorskie 71-497 Szczecin ul. Miodowa 115 b/2 609772268

  429. Tarnowski Łukasz 672/2017 28.07.2017 b.u. łódzkie 97-216 Czerniewice Strzemeszna 16 603415073

  430. Tatara Sławomir 462/2003 5.11.2003 b.u. łódzkie 98-300 Wieluń ul. Graniczna 29 602369825

  431. Terlikowski Tadeusz 284/94 14.04.1994 zawieszone mazowieckie 1.03.589 Warszawa ul. Gilarska 20 607041243

  432. Topolski Franciszek 305/94 9.06.1994 b.u. mazowieckie 601525479

  433. Trociński Marcin 647/2015 27.10.2015 b.u. mazowieckie 506649562

  434. Trojanowski Marcin 601/2014 30.12.2014 b.u. łódzkie 603242960

  435. Tuzimek Zbigniew 321/95 18.04.1995 b.u. mazowieckie

  436. Tymoszewicz Mariusz 552/2011 12.12.2011 b.u. mazowieckie 1.05.1982 Stare Babice Latchorzew, ul. Olimpijska 5 m. 7 606875308

  437. Ulatowski Waldemar 534/2011 5.05.2011 b.u. kujawsko-pomorskie 88-420 Rogowo ul. Akacjowa 5 782821102

  438. Wachowski Stanisław 299/94 9.06.1994 b.u. mazowieckie 602391531

  439. Wachowski Tadeusz 208/93 17.09.1993 b.u. mazowieckie 96-500 Sochaczew ul. Kochanowskiego 44 600292845

  440. Walaszek Paweł 690/2019 25.10.2019 b.u. śląskie 41-200 Sosnowiec ul. Kępa 1/7 693651131

  441. Wardak Dariusz 450/2002 18.12.2002 b.u. mazowieckie 31.07.110 Siedlce ul. Piwna 5 694477570

  442. Warzecha Henryk 432/2000 28.11.2000 zawieszone śląskie 506084858

  443. Wasilewski Antoni 210/93 17.09.1993 b.u. warmińsko-mazurskie 19-300 Ełk ul. Kajki 16 603348625

  444. Wąsek Jerzy (Stefan) 128/93 17.09.1993 b.u. śląskie 42-660 Kalety ul. Szkolna 25 601506264

  445. Wąsek Rafał 630/2015 7.05.2015 b.u. dolnośląskie 55-093 Kiełczów ul. Akacjowa 61F/1 604898526

  446. Wdowik Piotr (Konrad) 598/2014 9.06.2014 b.u. podkarpackie 36-062 Zaczernie Zaczernia 19 726001504

  447. Węgrzyn Władysław 247/93 22.12.1993 b.u. mazowieckie

  448. Wiąckiewicz Sylwester 611/2014 30.12.2014 b.u. lubelskie 21-421 Tuchowicz Tuchowicz 72 B 503109313

  449. Więsak Ryszard 261/93 22.12.1993 b.u. podlaskie 660770846

  450. Wilamowski Krzysztof 673/2017 28.07.2017 b.u. podlaskie 15-345 Białystok ul.Kręta 52 m.15 508257412

  451. Wilkocki Edward (Jerzy) 451/2002 18.12.2002 b.u. zachodniopomorskie 71-781 Szczecin ul. Korony Północnej 21 501610756

  452. Winnicki Zdzisław 129/93 17.09.1993 b.u. śląskie 41-902 Bytom ul. Kossaka 1/6

  453. Wiśniewski Adam 526/2010 10.12.2010 b.u. mazowieckie 501034023

  454. Wiśniewski Stanisław 215/93 17.09.1993 b.u. zachodniopomorskie

  455. Wiśniewski Wiktor 309/94 9.06.1994 b.u. lubuskie

  456. Wiśniowski Adam 553/2011 12.12.2011 b.u. małopolskie 693998008

  457. Witoń Piotr (Marcin) 527/2010 10.12.2010 b.u. świętokrzyskie 25-039 Kielce ul. Rzeczna 8B 696057271

  458. Wizner Rafał (Kamil) 691/2019 25.10.2019 b.u. mazowieckie

  459. Włodarski Zbigniew 363/98 15.04.1998 b.u. mazowieckie

  460. Wojtalczyk Marcin 674/2017 28.07.2017 b.u. łódzkie 505012306

  461. Wojtaszewski Piotr 300/94 9.06.1994 b.u. mazowieckie 1.03.802 Warszawa ul. Lubelska 20/20 A m.33 501177735

  462. Worwa Bartosz 692/2019 25.10.2019 b.u. małopolskie 34-400 Nowy Targ os. Polana Szaflarska 1/36 501399456

  463. Woś Stanisław 605/2014 30.12.2014 b.u. świętokrzyskie 26-065 Piekoszów ul. Jarzębiowa 127 604955998

  464. Woźniak Janusz 285/94 14.04.1994 b.u. mazowieckie 602277231

  465. Woźniak Sebastian 648/2015 27.10.2015 b.u. małopolskie 661953406

  466. Wójcik Jerzy 384/99 21.04.1999 zawieszone śląskie 41-300 Dąbrowa Górnicza ul. Dąbrowskiego 34/94 601550180

  467. Wróbel Marek 609/2014 30.12.2014 b.u. mazowieckie 30.04.300 Mińsk Mazowiecki ul. Warszawska 35 604128079

  468. Wróbel Paweł 521/2009 29.10.2009 b.u. mazowieckie 1.01.858 Warszawa ul. Rudnickiego 3 a m. 114 609856514

  469. Wyrzykowski Marcin (Piotr) 505/2009 10.06.2009 b.u. śląskie 41-200 Sosnowiec ul. Słowików 17 668118407

  470. Wyrzykowski Władysław 422/2000 30.03.2000 b.u. śląskie

  471. Wysokiński Andrzej (Marek) 380/98 24.11.1998 b.u. wielkopolskie 64-100 Leszno ul. Belgijska 5 792499998

  472. Wysokiński Andrzej 207/93 17.09.1993 b.u. mazowieckie 31.07.110 Siedlce Grabianów, ul. Łukowska 56a 609066661

  473. Wysokiński Paweł 554/2012 11.04.2012 b.u. lubelskie 21-400 Łuków Jeziory 1D 799168998

  474. Wysowski Waldemar 500/2009 10.06.2009 b.u. mazowieckie 604938993

  475. Wyszkowski Wiesław 401/99 19.11.1999 b.u. mazowieckie 30.06.415 Drężewo ul. Spokojna 15 605089808

  476. Zabijak Andrzej 631/2015 7.05.2015 b.u. mazowieckie 31.07.110 Siedlce ul. Tulipanowa 33 606324873

  477. Zabrocki Marek (Henryk) 658/2016 30.09.2016 b.u. pomorskie 81-557 Gdynia ul. Rdestowa 35A/3 601323403

  478. Zaguła Ryszard 195/93 17.09.1993 b.u. wielkopolskie 62-020 Swarzędz ul. Gryniów 5/14 603126724

  479. Zajączkowski Eugeniusz 217/93 17.09.1993 b.u. dolnośląskie 58-314 Wałbrzych ul. Blankowa 7/5 603386452

  480. Zalewski Andrzej 262/93 22.12.1993 zawieszone podlaskie 18-400 Łomża ul. Małachowskiego 1/14 503197648

  481. Zawrotniak Zbigniew 381/98 24.11.1998 b.u. podkarpackie 37-450 Stalowa Wola ul. 1 Sierpnia 17/8 602195418

  482. Zboina Jacek 522/2009 29.10.2009 b.u. mazowieckie

  483. Zdobylak Józef 182/93 17.09.1993 b.u. opolskie 45-755 Opole ul. Wyczółkowskiego Leona 3 698625326

  484. Ziębaczewski Ernest (Tomasz) 529/2010 10.12.2010 b.u. mazowieckie

  485. Zuchora Sławomir 487/2007 26.11.2007 b.u. łódzkie 90-444 Łódź ul. Cynarskiego 6 m 85 600819893

  486. Zugaj Michał (Jakub) 707/2020 16.10.2020 b.u. świętokrzyskie 796394285

  487. Żmirek Andrzej 402/99 19.11.1999 b.u. mazowieckie 603128319

  488. Żuczek Robert 693/2019 25.10.2019 b.u. śląskie 576342706

Artykuły