Spedytor Będzin, Czeladź

Spedytor Będzin, Czeladź


Spedytor z Będzina i Czeladzi to osoba, która realizuje szereg czynności spedycyjnych. Ma piecze nad terminowym i bezpiecznym przeprowadzeniem przewozu ładunków. Planuje jego trasę, aby towar dotarł na czas do odbiorcy. Transport może być lądowy, lotniczy lub morski.

Spedytor w Czeladzi i Będzinie powinien mieć wykształcenia kierunkowego średnie lub techniczne oraz znajomości przepisów transportowych. W pracy tej mile widziane są studia na kierunku: transport i logistyka. Dzięki temu może zająć stanowisko kierownicze.

 

Zakres obowiązków spedytora:

 

Dobry spedytor musi być skrupulatny i dokładny. Odpowiada za cały transport, jego cierpliwość pomaga w kontaktach z klientami. Musi być skoncentrowany ponieważ ma częsty kontakt z kierowcą oraz zleceniobiorcą. Odporny na stres to jeden z jego atutów w tej pracy. Praca ta nie jest jednoosobowa tylko zespołowa, gdzie może mieć dużo stresów i niejasności w kontakcie z innymi współpracownikami oraz klientami.

 

Spedytorzy i firmy spedycyjne z Będzina i Czeladzi

Wymienimy kilka firm z Czeladzi i Będzina, w których znajdziemy spedytorów

  1. Inter-Logistic Polska Sp. z o.o. tel: 32 331 67 30/31

  2. Schade Będzin tel: 32 260 15 74

  3. Jamstar tel: 510 208 078

  4. Arcese Polska sp. z o. o. tel: 32 360 20 00

  5. Rail Cargo Logistics - Poland Sp. z o.o. tel: 32 762 27 70

     

Zarobki spedytora - Ile zarabia Spedytor?

Na zarobek spedytora wpływ ma staż pracy, doświadczenie, wykształcenie, wielkość firmy oraz lokalizacja. Średnie zarobki wynoszą ok. 3 564 złotych netto. Najwyższe pensje spedytora to ok. 4 500 złotych netto i więcej.

Artykuły