Tłumacz Zielona Góra

Tłumacz Zielona Góra


Tłumacz Zielona Góra jest zawodem elastycznym, można pracować w domu zdalnie, podróży czy w biurze tłumacza. Zawód ten nie wymaga konkretnego wykształcenia wystarczy bardzo dobra znajomość danego języka. Inaczej przedstawia się sytuacja z tłumaczem przysięgłym z Zielonej Góry. Zazwyczaj są to osoby, którzy byli absolwentami filologii czy lingwistyki oraz zdał specjalny egzamin. Tłumacz powinien być rzetelny, skrupulatny, dokładny i odpowiedzialny. Profesjonaliści tego zawodu mogą pracować agencjach tłumaczy, w administracji rządowej, międzynarodowych firmach, redakcjach czasopism jak i w telewizji.

Cennik usług tłumacza za stronę:

 

Tłumacze w Zielonej Górze

W Zielonej Górze znajdziemy bardzo dobrego i cenionego tłumacza, zajmującego się tłumaczeniem specjalistycznym oraz tłumacza przysięgłego, pisemnego jak i ustnego. Oto kilku wykwalifikowanych tłumaczy z tego regionu:

  1. AFB Tłumacz Zielona góra, tel: 71 715632
  2. Biuro tłumaczeń Zielona góra, Jarek Kołodziejczyk tel: 601 572 474
  3. Borys Dąbrowski tłumacz przysięgły języka niemieckiego Zielona góra tel: 600 858 083
  4. GTsolutions, tłumacz Zielona góra, tel: 507 819 016
  5. EUROCONNECT, Zielona góra, biuro tłumaczeń, tel: 609 495 360

 

Ile zarabia tłumacz?

Jeśli chodzi o zarobki tłumacza są bardzo zróżnicowane, inaczej zarobi tłumacz pracujący w firmie, inaczej tłumacz przysięgły a inaczej będą wyglądały zarobki tłumacza, który posiada swoje biuro tłumaczeń. Przeciętnym zarobkiem jest 4552 zł brutto ale są i tacy, którzy zarabiają ponad 6 tyś brutto. Wiadomo, że właściel biura zarobi najwięcej. Jego zarobki mogą przekroczyć 10 tyś złotych.

Artykuły