Trener personalny Szczecin

Trener personalny Szczecin


Trener personalny ze Szczecina to osoba, która ustala plan ćwiczeń dla indywidualnego klienta oraz ustala dietę i suplementację. Przed przygotowaniem odpowiednich treningów trener ten zobowiązany jest przeprowadzić dokładny wywiad zdrowotny z klientem. W obowiązku trenera jest dokształcenie się przed rozpoczęciem treningu aby sprostać potrzebom klienta. Od trenera personalnego nie wymaga się specjalnych certyfikatów, legitymacji czy uprawnień do wykonywania zawodu. Bardzo dobrym startem dla trenera personalnego jest ukończone studia na AWF, dietetyki czy fizjoterapii.

Trener personalny w Szczecinie powinien posiadać takie cechy jak :

 

Cennik usług trenera personalnego

Jeśli chodzi o cenę treningu z trenerem personalnym nie jesteśmy w stanie tego określić, ponieważ zależy to od kompetencji, lokalizacji oraz od tego czy trener ten ma wyrobione nazwisko. Jedynie możemy określić, że cena za godzinę może wynosić od 50 zł do 200 zł. Najlepszą i najtańszą formą jest wykupienie pakietu, gdzie cena wtedy wychodzi najtaniej.

 

Trenerzy personalni w Szczecinie

W obecnych czasach rozpoczęcie przygody ze sportem nie jest już bardzo kosztowne. Dobry trener zarazi nas energią, zmotywuje nas do ćwiczeń, przedstawi realny plan, który pomoże nam w osiągnięciu planowanego celu. Bardzo dobrego trenera personalnego możemy znaleźć w Szczecinie. Wiele mieszkańców korzysta z ich usług, więc wymienimy kilku z nich:

1. Jakub Piotrowski , trener personalny Szczecin, ul. Jarowita 9a / 1 tel: 609 492 936

2. Mateusz Sowiński, trener personalny Szczecin, ul. B. Krzywoustego 9/ 10 tel: 511 169 789

3. Trener Wawryniuk, trener personalny Szczecin, ul. Modra 80 tel: 518 660 883

4. Małgorzata Sobczak, trener personalny Szczecin, ul. Chopina 49h tel: 736 775 605

5. Just Health, trener personalny Szczecin, ul. Europejska 31 tel: 695 305 127

 

Ile zarabia trener personalny?

Zarobki trenerów personalnych zależą od: ilości i czasu treningów, miejsca wykonywania treningu, czy trening jest wykonywany w klubach fitness oraz czy trener ten prowadzi własną działalność.

Jak podają informacje młodzi i nowi trenerzy zarabiają do 4 tyś złotych a trenerzy z wyrobioną renomą przy 120 godz w miesiącu mogą zarobić ponad 8 tyś złotych.

Artykuły