Zakład pogrzebowy Bytów - usługi pogrzebowe Bytów

Zakład pogrzebowy Bytów - usługi pogrzebowe Bytów


Zakład pogrzebowy jest to firma świadcząca usługi związane z pochówkiem zmarłych w mieście Bytów. Firma, która pracuje 24h na dobę. Możemy więc liczyć na jej wsparcie w każdej chwili, nawet na chwilę po śmierci bliskiej osoby. Gdy lekarz stwierdzi zgon, należy wykonać telefon do zakładu pogrzebowego. Pracownicy przyjadą odebrać ciało z mieszkania i zgodnie z naszymi wytycznymi zaczną przygotowywać je do pogrzebu. Usługi zakładu pogrzebowego obejmują: transport zwłok, handel trumnami lub urnami, kremację lub pośrednictwo w zorganizowaniu kremacji, oprawę muzyczną uroczystości pogrzebowych, sprzedaż wiązanek kwiatów i wieńców. Po śmierci bliskiej osoby rodzinę i znajomych dotyka żal, ból i rozpacz. W tych trudnych chwilach ciężko jest samemu zadecydować o kwestiach związanych z pogrzebem dlatego w tak trudnych chwilach pomoże nam zakład pogrzebowy. Profesjonalny zakład pogrzebowy powinien zadbać nie tylko o godne przygotowanie zmarłego do Ostatniej Drogi, lecz i o spokój żałobników organizujących pogrzeb.


Do usług świadczonych przez zakłady pogrzebowe w Bytowie wlicza się:

 

Zakłady pogrzebowe w Bytowie

Wiele osób, które musiały skorzystać z usług zakładu pogrzebwego w Bytowie składają podziękowania Wszystkim firmom za wzorowo wykonaną usługę, za sprawną i profesjonalną organizację ceremonii pogrzebowej Począwszy od całodobowego numeru telefonu z którego zawsze mżna skorzystać oraz otrzymanie odpowiedzi na trudne pytania w tak ciężkiej chwili. Polecają takie zakłady pogrzebowe jak :

  1. Orszac, Usługi pogrzebowe ul. Generała Sikorskiego 43 tel: 888 648 942
  2. MPK. Zakład pogrzebowy ul. Dworcowa 17A tel: 59 822 20 71
  3. Usługi Pogrzebowe Fabian Wirkus ul. Bernarda Wery 2 tel: 601 636 304

Zakłady pogrzebowe wymienione powyżej świadczą również swoje usługi w takich miastach jak:

Gostkowo, Tuchomko, Lipnica, Sierzno, Osława Dąbrowa, Unichowo, Kołczygłowy, Borzytuchom, Czarna Dąbrówka, Kołczygłowy, Parchowo, Studzienice, Trzebielino, Tuchomie.

 

Koszty pogrzebu - Ile kosztuje pogrzeb?

Pogrzeb kosztuje w zależności od 7000 zł do 18000 zł. W skład tych kosztów wchodzi przechowywanie, przygotowanie i przewóz zwłok, ceremonia pogrzebu, trumna lub urna, miejsce na cmentarzu oraz pomnik. Pomijamy tutaj fotografa, ale za to uwzględniamy stypę. Sam pogrzeb z trumną to koszt wydatek minimum 5000 zł a pogrzeb z urną to koszt minimum 5500 zł. Mimo wysokich kosztów, trudno jednak w przypadku utraty kogoś bliskiego negocjować stawki i przeglądać multum ofert w wyborze najkorzystniejszej.

 

Zwolnienie z podatku VAT zakładu pogrzebowego

Prowadząc zakład pogrzebowy, przedsiębiorca może skorzystać ze zwolnienia VAT, jeżeli jego obroty nie przekroczą 150 tys. złotych. W innym przypadku, świadczenie usług pogrzebowych jest objęte stawką 8% podatku VAT. Opodatkowanie to dotyczy całości kwoty należnej od nabywcy usługi. Zakład pogrzebowy może także skorzystać ze zwolnienia z kasy fiskalnej, jeżeli świadczy usługi na rzecz osób fizycznych i jego obroty nie przekraczają 20 tys. złotych.

Artykuły