Zespół na wesele Żary i Żagań

Zespół na wesele Żary i Żagań


Bardzo ważną sprawą przy zorganizowaniu jedynego dnia w życiu jakim jest ślub to dobranie odpowiedniej oprawy muzycznej. Szukając zespołu na wesele w Żarach i Żaganiu musimy zwrócić uwagę jaką kwotę chcemy wydać na taką przyjemność, doświadczenie zespołu, jaki oferują nam repertuar, czy chcemy aby zespół przygotował dla nas oczepiny. Najpopularniejszym obecnie sposobem zdobywania informacji na temat zespołów weselnych są strony internetowe, które bardzo nam pomogą w wyborze odpowiedniego zespołu. Oczywiście musicie zwrócić uwagę na:

- jaki czas zespół chce poświęcić na oprawę muzyczną a ile na przerwy,

- repertuar zespołu,

- strój w jakim dany zespół będzie występował,

- czy zespół będzie towarzyszył Wam w drodze do Kościoła i z powrotem,

Najlepiej spotkać się z zespołem przed weselem, podpisać z nimi umowę oraz wpłacić zadatek, nigdy nie całość. Poszukajmy trochę informacji na temat zespołu na wesele z Żar i Żagania. Żary i Żagań posiadają dość dużą grupę kapel na wesele, których polecają klienci z własnego doświadczenia. Poniżej przedstawiamy listę zespołów na wesele z Żar i Żagania:

  1. „Zespół na wesele, Żary, Aby Do Rana” tel: 660-776-539

  2. Zespól muzyczny FASCYNACJA, Żary, tel: 606-136-528

  3. NOTABENE DANCE tel:609-112-500

  4. Zespół muzyczny LOVE MAKER, Środkowa 18 d, 68-100 Żagań, tel.604 936 960

     

*Wymienione zespoły grają również na weselach w Marszów, Tomaszowo, Szprotawa, Sieniawa Żarska, Nowogród Bobrzański, Iłowa, Świętoszów.

 

Koszt wynajęcia zespołu na wesele w Żaganiu i Żarach

Ceny za zespół na wesele zależne są od ilości osób w zespole, od wielkości miasta z jakiego jest zespół, od odległości gdzie ma dojechać taki zespół, od nagłośnienia oraz repertuaru. Kwota za taką usługę wynosić może młodą parę od 3 do 10 tyś złotych.

 

DJ - didżej i wodzirej - Żary, Żagań

Dla wielu gości wesele kojarzy się z dobrą zabawą oraz świętowaniem miłości nowożeńców. W tym dniu oprócz znajomych i rodziny wszystkim zebranym osobom towarzyszy bardzo ważna osoba jaką jest DJ wodzirej. Osoby tej nie może zabraknąć podczas zabawy. Sprawi on radość swoją obecnością wszystkim gościom. Warto zatem dowiedzieć się nieco więcej o jego roli i pracy. Dj jest prowadzącym zabawy, animatorem ale także organizatorem czasu i miejsca gości. Zajmuje się także odpowiednim oświetleniem, które dopasowane jest do lecącej aktualnie muzyki. A zatem DJ zadba o odpowiednią oprawę muzyczną i dostosowywanie piosenek do upodobań gości oraz porwie wszystkich do tańca. Poszukaliśmy dobrego Didżeja wodzireja w Żarach i Żaganiu.

Przedstawiamy listę :

  1. DJ na wesele Żary woj. lubuskie - DJ Tommy tel: 576 264 444

     

  2. Paweł Pietrzyk - Dj Pavlo - Jagiellońska 9, 68-100 Żagań – tel 663 990 012

 

*Didżeje, wodzireje wymienieni powyżej grają również na weselach w Marszowie, Tomaszowie, Szprotawie, Sieniawie Żarskiej, Nowogródzie Bobrzańskim, Iłowie oraz Świętoszowie.

 

Koszt wynajęcia DJ – Didżeja – Wodzireja na wesele w Żaganiu i  Żarach

Cena za usługę DJ'a, wodzireja uzależniona jest od jakości świadczonych usług. Ma na to wpływ ilość lat działalności, klientów, godzin na weselu oraz zaplecza. Zależne jest czy DJ będzie używał dymu, fotobudki czy specjalnego przebrania. Kwota za taką usługę mieści się w granicach od 2,5 tyś do 5 tys.

 

Popularne piosenki na wesele

Podstawą dobrego wesela to nie tylko super sala, smaczne jedzenie ale muzyka. Disco polo zna każdy, podczas tańca goście potrafią świetnie się przy tym bawić ale też umiejętnie śpiewać wraz z wykonawcą. Trzeba przyznać, że jest to typowa muzyka stworzona do tańca i wspólnej zabawy, która idealnie sprawdza się na weselach. Następną muzyką i piosenkami będą piosenki naszych dobrze znanych wykonawców. Prawie każdy zna teksty starych klasyków sprzed lat, często też i hitów, które okupują pierwsze miejsca w radiowych listach przebojów. Muzyka sprawia, że na parkiecie równocześnie bawią się zarówno dzieci jak i starsi. Piosenki powinny być więc dostosowane do każdego wieku naszych gości, dlatego lista powinna składać się z tych najnowszych piosenek i jak ze szlagierów. Następną ulubioną częścią bawiących się na weselu są znane zagraniczne piosenki, które wiele lat brzmią w naszych domach jak i na weselach. Wymienimy teraz kilkanaście znanych piosenek z disco polo, polskich przebojów sprzed lat oraz zagranicznych piosenek, które zna każdy z nas:

1. Akcent – Przekorny Los

2. Akcent – Przez Twe Oczy Zielone

3. Boys – Jesteś szalona

4. Boys – Wolność

5. Piersi – Bałkanica

6. Krystyna Giżowska – Złote obrączki

7. Anna Jantar – Moje jedyne marzenie

8. Budka Suflera – Jolka

9. Krzysztof Krawczyk – Bo jesteś Ty

10. Boney M – Rivers of Babylon

11. Modern Talking – Cheri Cheri Lady

12. Al Bano &Romina Power- Felicita

 

Miasto Żary

Żary to miasto, będące jednocześnie gminą miejską i siedzibą gminy wiejskiej, zlokalizowane w zachodniej Polsce, w województwie lubuskim, na południowym skraju Wału Trzebnickiego. Miasto to leży 9 km od autostrady łączącej Wrocław z Berlinem, ma bogatą ofertę kulturalną i turystyczną. Możemy w nim znaleźć wiele pięknych i starych budynków takich jak barokowy pałac, zamek Dewinów, gotycki kościół farny, wczesnogotycki kościółek oraz wieże wartowniczą, która jest malowniczym elementem żarskiej Starówki i jedną z wizytówek miasta nad Żarką. Miasto to jest bardzo stare, z historią sięgającą roku 1007. W pobliżu jest piękny zielony las, który odpręża i pozwala na choćby chwilowe oderwanie się od cywilizacji. Jest też miejscem zdrowego i aktywnego wypoczynku, gdzie można spędzić wolny czas wśród otaczającej przyrody.

 

Miasto Żagań

Żagań jest miastem powiatowym w województwie lubuskim, nad Bobrem, w północno-wschodniej części Niziny Śląskiej. To doskonałe miejsce na spędzenie weekendu. Nie tylko za sprawą wielu cennych zabytków o bogatej historii, ale i licznych terenów zielonych, na których można aktywnie spędzić swój wolny czas. Swoją wędrówkę po tym mieście należałoby rozpocząć od żagańskiego pałacu oraz innych miejsc historycznych, które warto obejrzeć.

Artykuły