Złomowanie aut Knurów - szrot

Złomowanie aut Knurów - szrot


Złomowanie auta to procedura, która odbywa się gdy klient chce zezłomować stare niedziałające auto lub auto po wypadku, nienadające się do naprawy. Miasto Knurów ma również firmy oferujące złomowanie aut potocznie zwane auto szrot.

Właściciel, który chce zezłomować auto najpierw musi udać się do punktu skupu aut, musi mieć ze soba dowód osobisty oraz dowód rejestracyjny pojazdu. Punkt skupu aut unieważnia dowód rejestracyjny oraz tablice auta, wydaje dokument który jeden z nich zostawia sobie właściciel auta, punkt skupu oraz jeden dostarczony musi być do wydziału komunikacji. Dobrze by było, gdyby właściciel zezłomowanego auta zgłosił taki fakt do ubezpieczalni, aby nie naliczono mu kwoty ubezpieczenia auta.

Firmy zajmujące się złomowaniem aut z Knurowa oferują pomoc przy wszystkich formalnościach przy złomowaniu auta. Właściciel, który chce zezłomować auto wystarczy, że zadzwoni do firmy, by pracownicy firmy określili wartość pojazdu, które chce się zezłomować. Pracownicy firm, które złomują auta załatwiają wszystkie formalności, organizują transport, aby odebrać auto do złomowani i podjeżdżają pod wskazany adres przez klienta. Firmy z Knurowa oferują konkurencyjne ceny skupu.

Ceny złomowania auta w Knurowie:

Cena złomowanego auta zależy od jego typu. Najniższą stawkę otrzyma właściciel auta osobowego od 30 do 40 gr za kg. Natomiast auta dużych gabarytów takich jak ciężarowe czy autokary ich cena za kg to już 60 gr. Najwięcej firmy skupujące auta z Knurowa płacą za złomowanie auta dostawczego i to kwota 70 gr za kg. Oczywiście ceny w innych miastach mogą różnić się od tych w Knurowie.

 

Firmy złomujące auta w Knurowie

Firmy z Knurowa oferują pomoc przy złomowaniu aut osobowych, aut ciężarowych, maszyn budowlanych, naczep oraz innych ciężkich aut przeznaczonych do złomowania.

Kilka firm, które zajmują się złomowaniem aut w Knurowie i okolicy:

  1. Met-Max złomowanie pojazdów tel: 607 699 799

  2. Skup aut, kasacja, auto złom tel: 511 560 641

  3. GRYF tel: 513 019 952

  4. Auto Mikulski tel: 517 936 676

  5. Schrott Śląsk - Skup aut tel: 694 968 609

  6. "KA-MAR" Auto Skup Auto Złom tel: 507 572 625

     

Artykuły