Detektyw Ząbki

Detektyw Ząbki


Detektyw z Ząbek to osoba świadcząca usługi detektywistyczne, może to być pracownik policji zajmujący się czynnościami śledczymi w sposób dyskretny. Może to być prywatny śledczy, która za opłatą świadczy nietypowe usługi i posiada licencję.

Aby zostać detektywem, należy mieć ukończone 21 lat, średnie wykształcenie, nie toczy się wobec niego postępowanie karne, nie był skazany ani dyscyplinarnie wyrzucony ze służb mundurowych i jest obywatelem Polski. Musi wykazać odpowiednią zdolność psychiczną do tej pracy, potwierdzone orzeczeniem lekarskim, nienaganną opinię oraz odbył szkolenie w zakresie zagadnień ochrony danych osobowych i mienia, przepisów regulujących prawa i obowiązki detektywa.Po spełnieniu wszystkich tych wymogów licencję wydaje Komendant Wojewódzki Policji.

Do zadań detektywa z Ząbek należy rozwiązywanie zagadek kryminalnych z przeszłości, tropienie zabójstw, zadania związane z niewiernością małżeńską, odkrywanie oszustw ubezpieczeniowych, poszukiwanie osób zaginionych, poszukiwanych, Detektyw nie ma prawa zakładania podsłuchów, musi działać w zgodnie z zasadami etyki oraz działań zastrzeżonych dla służb. Umowa z klientem musi być spisana w postaci raportów oraz detektyw zawsze musi posiadać przy sobie licencję. Obowiązkiem jego jest zbieranie dowodów, prowadzenie wszelakiej dokumentacji oraz ciagły kontakt z klientem. Jego czynności nie mogą wchodzić w drogę policji, prokuratury, służb specjalnych, wywiadu skarbowego.

 

Obowiązki detektywa:

 

Czego nie może detektyw?

 

Detektywi z Ząbek i okolic

  1. Detektyw Krzysztof – tel: 502 492 132,
  2. Kobieta Detektyw – tel: 535 440 037
  3. Delta Group 4 – tel: 668 615 611
  4. Biuro Detektywistyczne - Prywatny detektyw -tel:722 113 113

 

Ile zarabia detektyw?

Zarobki detektywa prywatnego zależą od ilości zleceń, miejsca pracy oraz popularności wśród klientów. Stawka na godzinę to 70-250 zł a średnie zarobki miesięczne zaczynają się od 4 tyś zł i mogą dojść do 6 tyś zł. Natomiast zarobek detektywa ze służby kryminalnej zaczyna się od 5 tyś i docchodzi do 8 tyś zł.

Artykuły