Kasjer sprzedawca Sierpc

Kasjer sprzedawca Sierpc


Kasjer sprzedawca z Sierpca to osoba, która odpowiada za obsługę klienta i rozliczenie środków płatniczych za sprzedawany produkt. Do jego obowiązków należy także rozkładanie towaru, rozmieszczanie etykiet cenowych oraz informowanie klientów o aktualnych promocjach.

 

Żeby zostać kasjerem sprzedawcą w sklepie, nie trzeba spełniać specjalnych wymagań. W tym przypadku należy lubić pracę z ludźmi oraz mieć wykształcenie zawodowe. Całą procedurę sprzedaży pozna w trakcie przyuczenia do pracy w danym sklepie. Dobrze by było gdyby przyszły kasjer znał obsługę kasy fiskalnej. Przed rozpoczęciem pracy w sklepie kasjer sprzedawca musi przejść badania okresowe, posiadać książeczkę sanepidu oraz przejść kurs kasjera sprzedawcy BHP.

Kasjer sprzedawca w Sierpcu to osoba odpowiedzialna, uczciwa, uważna, zorganizowana, empatyczna, uśmiechnięta oraz komunikatywna. Kasjer sprzedawca ponosi odpowiedzialność materialną za towar, który znajduje się w sklepie. Może pracować w sklepie mięsno-wędliniarskim, spożywczym, wielobranżowym., warzywniaku, rybnym czy przemysłowym.

 

Obowiązki kasjera sprzedawcy w Sierpcu:

 

Praca kasjera sprzedawcy w Sierpcu

Wymienimy kilka sklepów z różnych branż, gdzie pracuje kasjer sprzedawca w Sierpcu.

  1. Sklep Spożywczy ul. Stanisława Staszica 4
  2. Tesam. PHU. Brudnicka T. ul. Płocka 49
  3. Sklep spożywczo - przemysłowy ul. Konstytucji 3 Maja 3
  4. Modny Sklep U Leszka ul. Płocka 23
  5. Sklep odzieżowy ul. Piastowska 4
  6. Galeria Sierpecka ul. Braci Tułodzieckich 6

 

Ile zarabia kasjer sprzedawca?

Zarobki na stanowisku kasjera sprzedawcy są zróżnicowane ponieważ zależą od branży, doświadczenia oraz miejsca zamieszkania. Stawki wynoszą od 3 500 zł brutto do 4400 zł brutto. Często do wynagrodzenia dochodzi premia oraz inne bonusy, które oferuje właściciel sklepu.

Artykuły