Konstruktor budowlany Tarnowskie Góry

Konstruktor budowlany Tarnowskie Góry


Konstruktor budowlany w Tarnowskich Górach to zawód z branży budowlanej. Opracowuje on konstrukcje budowlane tak aby budynek był stabilny oraz bezpieczny dla użytkowników.

Aby wykonywać zawód konstruktora budowlanego, należy ukończyć specjalizację i zdobyć uprawnienia. Należy ukończyć pięcioletnie studia na kierunku: budownictwo i zdobyć uprawnienia projektowe. Następnie odbyć roczną praktykę przy pracach projektowych. Praktyki do tego zawodu można rozpocząć w trakcie studiów, co skraca czas do uzyskania uprawnień zawodowych.

Miejscem pracy konstruktora budowlanego z Tarnowskich Gór jest biuro. Projektan budowlany wykonuje swoją pracę przy komputerze, zna bardzo dobrze programy MS Office, AutoCad, Revit, Advance Design, StatiCa Connectioninne, które potrzebuje do wykonania projektu budowlanego. Pracownik jest komunikatywny, posiada zdolności samodzielnego myślenia oraz umie współpracować w kolektywie, ponieważ bardzo często współpracuje z architektem. Posiada doświadczenie zawodowe i duże umiejętnoći w projektach budowlanych.

Funkcja konstruktora budowlanego z Tarnowskich Gór wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, ponieważ od jego pracy zależy bezpieczeństwo przyszłych użytkowników danego obiektu. Musi potrafić dokonywać bardzo skomplikowanych obliczeń i być pardzo precyzyjny, od niego zależy życie innych. Konstruktorzy budowlani projektują konstrukcje stalowe, żelbetowe, drewniane, murowe oraz mieszane.

Do obowiązków konstruktora budowlanego z Tarnowskich Gór należy:

Konstruktorzy i architekci z Tarnowskich Gór

Wymienimy kilku polecanych i profesjonalnych architektów i konstruktorów budowlanych z Tarnowskich Gór:

 

Ile zarabia konstruktor budowlany?

Wynagrodzenie konstruktora budowlanego zależy od zajmowanego stanowiska i od specjalizacji. Projektant konstrukcji budowlanych moze zarobić od 7200 zł brutto do 11 000zł brutto. Przysługują mu różne benefity, wszystko zależy od pracodawcy. Może otrzymać prywatną opieke medyczną, dofinansowanie do szkoleń, ubezpieczenie na życie.

 

Artykuły