Wróżka Dzierżoniów, Bielawa

Wróżka Dzierżoniów, Bielawa


Wróżka z Dzierżoniowa i Bielawy to osoba, która zajmuje się przepowiadaniem przyszłości, widzi przeszłość oraz teraźniejszość. Do pracy swojej używa karty Tarota, runa, karty anielskie, klasyczne.

Wróżka nie jest nieomylna ani nie jest wyrocznią. Tak na prawdę wszystko zależy od Nas samych, jaka będzie teraźniejszość czy przyszłość. Ona nie jest cudotwórcą i nie rozwiąże naszych problemów. Najczęściej jej gabinet odwiedzają kobiety w różnym wieku. Za pomocą tarota można uzyskać informacje, co warto zmienić w swoim życiu, żeby stało się bardziej realne i po prostu lepsze dla nas.

 

Wróżka w Dzierżoniowie i Bielawie zajmuje się wróżeniem, odprawianiem różnych rytuałów, ezoteryzmem. Jest to osoba z rzadkim talentem, która potrafi odczytać znaki kart i przepowiedzieć naszą przyszłość. Czasami odgrywa role naszego psychologa, który wysłucha doradzi i pocieszy. Wspiera choćby dobrym słowem i wyjaśni nasze wątpliwości.

 

Do wykonywania zawodu wróżki nie wystarczy sam talent, dobrze jest ukończyć specjalistyczne szkoły. Wiele wróżek profesjonalnych ukończyło 2 letnie szkoły pomaturalne, masażu, ziołolecznictwa, psychologii, sztuk mantrycznych, astrologii, numerologia następnie uzupełniały wykształcenie na kursach.

 

Zawody związane z magią:

 

Wróżki z Dzierżoniowa, Bielawy i okolic

Znane wróżki z Dzierżoniowa, Bielawy i okolic

 

Zarobki wróżki - Ile zarabia wróżka?

Za godzinę pracy w zależności od rodzaju oferowanej usługi wróżki mogą zarobić od 50 zł do 400 zł.

Jest to działalność gospodarcza więc płacą podatki, płacą za wynajem biura oraz zatrudniają same siebie gdzie muszą opłacić ZUS. Cenę usługi ustala wcześniej z klientką.

Artykuły