Przedstawiciel handlowy Zamość

Przedstawiciel handlowy Zamość


Przedstawiciel handlowy z Zamościa to osoba odpowiedzialna za pozyskiwanie i obsługę klientów. Najczęściej zatrudniony jest na umową o pracę, zlecenie, czasem umową o współpracy. Podstawowym zadaniem tego przedstawiciela jest nawiązywanie kontaktu z klientami i podtrzymywanie współpracy.

Przedstawiciel handlowy w Zamościu jest osobą otwartą, odporną na stres, profesjonalnie przygotowaną pod kątem obsługi klienta w danej branży. Posiada minimum wykształcenie średnie. Akceptuje specyficzny tryb pracy, ponieważ większą część dnia spędza poza domem, przejeżdżając wiele kilometrów w obcych miastach i miasteczkach. Zazwyczaj pracuje na terenie regionu wyznaczonego przez firmę. W jego pracy najważniejsze jest pozyskiwanie nowych klientów dla przedsiębiorstwa, w którym pracuje. Zawieranie z nimi umów, obsługa ich oraz utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami.

Przedstawiciela handlowego z Zamościa można spotkać w różnych branżach, takich jak: spożywczych, samochodowych, budowlanych, farmaceutycznych oraz medycznych.

 

Jaki powinien być przedstawiciel handlowy?

 

Praca dla przedstawiciela handlowego w Zamościu

Wymienimy kilka miejsc gdzie możemy znaleźć pracę jako przedstawiciel handlowy w Zamościu i okolicach.

  1. T-mobile

  2. Orange Polska S.A

  3. FORMATIQ Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje Przedstawiciela handlowego

  4. 4SKAMEX Spółka z.o.o. poszukuje Przedstawiciela Medycznego

  5. Agro- Serwis poszukuje Przedstawiciela Handlowego

  6. Formanway poszukuje Przedstawiciela Handlowego – Fotowoltaika

 

Ile zarabia przedstawiciel handlowy?

Zarobki przedstawiciela handlowego zależą w dużej mierze od wyników pracy. Najczęściej są to zarobki według systemu prowizyjnego lub mieszanego. Praca ta wiąże się z brakiem stabilności finansowej, ponieważ przy chorobie przedstawiciel otrzymuje bardzo niską wypłatę. Średnie zarobki zaczynają się od 3 tyś zł do 6 tyś.

Artykuły