Wycinka drzew Andrychów

Wycinka drzew Andrychów


Wycięcie drzewa w Andrychowie jak i całej Polsce regulowane jest na podstawie ustawy i może nastąpić po uzyskaniu zezwolenia wydanego na wniosek posiadacza nieruchomości lub za zgodą właściciela nieruchomości.

Koszt wycięcia drzewa w Andrychowie zależy od średnicy pnia, od warunków, w jakich rośnie ponieważ jesli rośnie w pobliżu budynku lub linii wysokiego napięcia, wtedy koszt wycięcia drzewa będzie wyższy.

Jeżeli jest potrzeba wycięcia drzewa na posesji warto zgłosić to do urzędu gminy w Andrychowie. Warto zrobić to zgodnie z obowiązującymi przepisami. Jeśli zrobi się to bez zgody urzędu właściciel posesji może zostać ukarany finansowo, gdyż ścięcie drzewa którego obwód pnia drzew mierzonych na wysokości 5 cm przekracza tą wartość wtedy właściciel posesji może być ukarany.

Firmy z Andrychowa zajmujące się wycinką drzew muszą otrzymać pozwolenie na usunięcie drzew od wójta lub tez prezydenta miasta. Oczywiście takie pozwolenie wiąże się z opłatą. Wtedy taki przedsiębiorca może koszty wliczyć sobie do kosztów uzyskania dochodu. Jeśli firma usunęła by drzewa bez takiej zgody może liczyć się z wysoką karą.

 

Firmy zajmujące się wycinką drzew z Andrychowa dzięki swojemu doświadczeniu oferują swoim klientom prywatnym czy przedsiębiorcom takie usługi jak:

 

Cennik wycinki drzew ze względu na rodzaj drzewa:

 

Firmy z Andrychowa zajmujące się wycinką drzew gwarantują bezpieczne wykonanie usługi,dbają o tereny zielone oraz wspierają środowisko naturalne. Podchodzą indywidualnie do każdego klienta. Oczyszczą każdy teren pod budowę czy inwestycję.

 

Firmy zajmujące się wyciką drzew w Andrychowie i okolicach

Polecane firmy z Andrychowa oraz okolic zajmujące się wycinką drzew:

  1. Wycinka drzew – LOGAR, Andychów i okolice tel: 731 036 523
  2. Robert Więcław tel: 698 626 067
  3. PERIANT tel: 513 733 696, Firma ogrodnicza zajmująca się wyciską drzew w Andrychowie
  4. Drewlinek tel: 570 202 800, Wycinka drzew metodą alpinistyczną
Artykuły