Gastroenterolog Szczecin NFZ i prywatnie

Gastroenterolog Szczecin NFZ i prywatnie


Gastroenterolog przyjmujący na NFZ oraz prywatnie to specjalista, który zajmuje się układem pokarmowym i chorobami z nim związanymi. Są to choroby żołądka, jelit, przełyku, wątroby, dróg żółciowych i trzustki.

 

Gastroenterolog w Szczecinie zajmuje się takimi problemami zdrowotnymi jak:

 

Pacjent jeśli odczuwa bóle żołądka,wzdęcia, pieczenie w przełyku, bóle wątroby, mdłości, zaparcia czy biegunki, uczucia pełności, problemy z przełykaniem czy niewyjaśniony spadek wagi powinien koniecznie skonsultować się z gastroenterologiem w Szczecinie.

Lekarz gastroenterolog ze Szczecina przeprowadza wywiad z chorym pacjentem. Najczęściej zaleca badania krwi, badania jamy brzusznej jak USG czy RTG z kontrastem oraz gastroskopię lub kolonoskopię. Niekiedy zaleca wykonanie rezonansu magnetycznego lub tomografię komputerową.

Leczenie zależne jest od wyników jakie pacjent doniesie gastroenterologowi w Szczecinie, bardzo często chory dostaje antybiotyk lub inne leki, które pomagają pracę jelit. Jeśli specjalista popdejrzewa nowotwór kieruje pacjenta do onkologa.

Jeśli wybieramy się do gastroenterologa w Szczecinie na NFZ musimy zabrać odpowiednie skierowanie od lekarza rodzinnego, natomiast jeśli chcemy iść prywatnie do gastroenterologa w Szczecinie musimy za wizytę zapłacić.

 

Cennik usług u gastroentorologa w Szczecinie prywatnie:

 

Gastroenterolodzy w Szczecine na NFZ i prywatnie

  1. Twoja Przychodnia Szczecińskie Centrum Medyczne ul. Słowackiego 19 tel: 91 433 29 19

  2. Centrum Medyczne Sonomed ul. Bandurskiego 98 tel: 91 820 11 10

  3. Jaroszewicz-Heigelmann Halina, dr nauk med. Spec. chorób wewn., gastroenterolog tel: 91 426 14 54

  4. Dr n. med Krzysztof Niedzielin ul. 3 Maja 25 tel: 668 028 020

  5. Dr n. med. Lidia Kędzierska, Gastrolog ul. Lubelska 29 tel: 91 351 06 17

Artykuły