Dobry elektromechanik Wrocław - elektryk samochodowy

Dobry elektromechanik Wrocław - elektryk samochodowy


Dorby elektromechanik z Wrocławia to osoba zajmująca się wykonywaniem, obsługą, konserwacją oraz naprawą urządzeń elektrycznych takich jak silniki elektryczne, urządzenia sygnalizacyjne, transformatory czy sprzęt AGD i RTV. Wykonuje on także instalacje przełączające te urządzenia pod wysokie napięcie, a także montaż układów sterujących.

 

W zawodzie elektromechanika wyróżnia się wiele specjalizacji - wymieniamy trzy

 

Elektromechanik pojazdów samochodowych we Wrocławiu to elektryk samochodowy. Jego profesja to montaż, kontrola i naprawa układów elektrycznych w samochodach. Praca ta wymaga ogromnej wiedzy, ponieważ na rynku polskim może znaleźć auta, które zawierają mnóstwo skomplikowanych układów. Może pracować w warsztacie lub w fabryce samochodów.

Aby móc pracować jako elektromechanik pojazdów samochodowych trzeba ukończyć szkołę średnią, najlepiej samochodową o specjalności elektromechanicznej. Należy posiadać prawo jazdy kategorii B oraz dobrze jest znać jeden język obcy. W pracy tej mechanik musi potrafić obsługiwać komputer i nowoczesny sprzęt serwisowy.

 

Elektromechanik sprzętu gospodarstwa domowego z Wrocławia zajmuje się instalacją, montarzem, konserwacją oraz demontarzem urządzeń gospodarstwa domowego. Diagnozuje, wyszukuje oraz usuwa usterki w sprzęcie elektrycznym. Może pracować w fabryce, gdzie zajmuje się operacją technologiczną, w której najczęściej łączy materiały, które przewodzą prąd elektryczny.

Elektromechanik sprzętu gospodarstwa domowego może pracować w serwisie urządzeń sprzętu gospodarstwa domowego, gdzie wymaga się od niego szerszych umiejętności w pracy oraz uzdolnień technicznych. Przeprowadza wywiad z klientem, później musi dokonać przeglądu powierzonego mu urządzenia, następnie zajmuje się usunięciem usterki oraz dokonuje kalkulacji kosztu naprawy. Wszystkie czynności przy usuwaniu usterki wykonuje bardzo dokładnie, cierpliwie i wytrwale. Elektromechanik sprzętu gospodarstwa posługuje się lutownicą, elektronarzędziami oraz korzysta z przyrządów pomiarowych w celu sprawdzenia rezultatów swojej pracy. Czas pracy elektromechanika sprzętu gospodarstwa domowego nie przekracza 8 godzin dziennie, ale wymagana jest dyspozycyjność. Elektromechanik sprzętu gospodarstwa domowego pracuje w firmach produkujących sprzęt gospodarstwa domowego, serwisach lub prowadzi samodzielną działalność gospodarczą.

 

Elektromechanik elektrycznych przyrządów pomiarowych we Wrocławiu to zawód o charakterze usługowym. Zajmuje się on montażem, zabudową oraz naprawą elektrycznych przyrządów pomiarowych analogowych i cyfrowych. Wszystkie swoje prace wykonuje precyzyjnie, musi posiadać dobre stanowisko pracy oraz odpowiednie narzędzia. Jego największym atutem jest czytanie i analiza schematów elektrycznych. Po wykonaniu swojej usługi musi przeprowadzić testy kontrolne. Moze on świadczyć usługi w swoim warsztacie usługowym lub pracować przy linii produkcyjnej.

 

Czym zajmuje się elektromechanik?

 

Lista dobrych elektromechaników z Wrocławia

Elektromechanik pojazdów samochodowych Wrocław - Dobry Elektryk samochodowy we Wrocławiu

  1. Lech Zbigniew. Mechanika i elektromechanika pojazdów samochodowych tel: 71 345 66 77

  2. M4K Garage Wrocław Serwis Samochodowy tel: 735 601 447

  3. Ciszewski Tadeusz. Elektromechanika pojazdowa tel: 77 398 83 36

Elektromechanik sprzętu gospodarstwa domowego RTV, AGD Wrocław

  1. Sterkowicz Czesław. Zakład naprawy AGD tel: 71 344 33 72

  2. Mardo. Naprawa sprzętu AGD. Preś D. tel: 71 373 63 55

  3. Serwis AGD Doliński Michał tel: 601 733 722

Elektromechanik elektrycznych przyrządów pomiarowych Wrocław

  1. Traczyk - usługi pomiarowe, przeglądy elektryczne tel: 600 700 133

  2. ISKRA - Serwis elektryczny Rafał Ślepecki tel: 696 334 733

  3. PROINSTALER - Profesjonalne Instalacje Elektryczne i Inteligentne 530 953 927

 

Zarobki elektromechanika - Ile zarabia elektromechanik?

Elektronik zależnie od branży, w której pracuje może zarobić od 3500 zł nawet do 7 tyś zł.

Artykuły