Patomorfolog Siemianowice Śląskie

Patomorfolog Siemianowice Śląskie


Patomorfolog z Siemianowic Śląskich to specjalista, który zajmuje się badaniem tkanki i narządów gdy zachodzą zmiany dermatologiczne lub onkologiczne.

Aby zostać patomorfologiem należy skończyć 5 letnie studia, zdobyć praktyki i zrobić 6 letnie studia magisterskie, gdzie po nich należy zdać Lekarski Egzamin Państwowy i zacząć pracę zawodową.

Do patomorfologa z Siemianowic Śląskich nie można umówić się na wizytę, ponieważ lekarz ten pracuje w prywatnym laboratorium oraz na NFZ, gdzie bada chorą tkankę. Są to badania histopatologiczne, gdzie szukane są odstępstwa od normy. Dzięki temu specjaliście i jego badaniom pacjenta można leczyć i uratować od najgorszego.

 

Badania histopatologiczne Siemianowice Śląskie:

 

Patomorfolog z Siemianowic Śląskich posiada bardzo silną psychikę i jest odporny na stres. Praca jego nie należy do lekkich i nie każdy może pracować na tym stanowisku. Ponieważ to ten specjalista przeprowadza sekcję zwłok po śmierci pacjenta.

 

Cennik badań histopatologicznych Siemianowice Śląskie:

 

Gdzie do patomorfologa w Siemianowicach Śląskich?

Patomorfolog z Siemianowic Śląskich i okolic:

  1. Euro-Klinika Mirosław Śnietura ul. Wyspiańskiego 3

  2. Pracownia badań „Diagno-Med” lek. Krzysztof Jan Tomaszek ul. 1 maja 11

  3. Andrzej Piotr Rychlewski ul. 1 maja 11

  4. Lek. Piotr Jan Paul Katowice ul. Wita Stwosza 7a

  5. Centrum Cytologii i Patomorfologii Sosnowiec ul. Swobodna 8

 

Ile zarabia patomorfolog?

Zarobki tego specjalisty nie są znane i konkretne, ponieważ zarobek zależy od przypadku jakim się zajmują, czasu pracy, jakości badań czy stanu zwłok. Do podstawy doliczane są oto te dodatki.

Artykuły