Parking lotnisko Port Solidarność Warszawa Baranów – Centralny Port Komunikacyjny CPK

Parking lotnisko Port Solidarność Warszawa Baranów – Centralny Port Komunikacyjny CPK


Parking przy lotnisku Port Solidarność w Baranowie koło Warszawy to wyznaczone miejsce służące do parkowania pojazdów mechanicznych lub innych środków komunikacji. Składają się ze stanowisk do parkowania oraz dojezdnych dróg do tych parkingów.

Każde lotnisko oferuje parkingi, na których jest dużo miejsc postojowych dla klientów każdego portu lotniczego. Parkingi przy lotnisku oferują prawie 1000 miejsc postojowych, profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny oraz bezpłatny transfer na lotnisko i z lotniska.

Swoim klientom właściele parkingów, oferują łatwy sposób rezerwacji miejsc parkingowych on-line, atrakcyjne promocje, rabaty oraz miłą obsługę co pasażerom zapewni pewność, że ich podróż rozpocznie się bez niespodzianek z braku wolnego miejsca na parkingu. Parkingi długoterminowe są utwardzone, bezpieczne oraz posiadają 24 h na dobę monitoring.

W Polsce podróżni mogą korzystać z kilku portów lotniczych o zasięgu międzynarodowym. Pierwszym jest warszawskie Lotnisko Chopina, następnie port lotniczy Kraków Balice a trzecim jest port lotniczy Gdańsk Rębiechowo. Lotniska dysponują nowoczesnymi terminalami pasażerskimi oraz bardzo dobrze rozwiniętymi parkingami przylotniskowymi. Pracownicy obsługi parkingu starają się aby parkowanie dla klientów było miłe jak i sprawne. Pomagają klientom po przyjeździe na lotnisko z bagażem i dostarczają go pod same drzwi terminala. Transfery realizowane są 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

 

Na ocenę parkingu lotniska wpływ mają:

- najlepsza lokalizacja,

- nowe czyste busy transferowe,

- szybka realizacja transferów,

- miła i profesjonalna obsługa.

 

Parking strzeżony na nowym lotnisku Solidarność koło Warszawy

Nowy port lotniczy (lotnisko) w Baranowie w centralnej Polsce będzie częścią CPK – Centralny Port Komunikacyjny, łączący transport lotniczy, kolejowy i drogowy. Lokalizacja węzła Centralnego Portu Komunikacyjnego znajduje się w gminie Baranów w odległości około 37 km od centrum Warszawy. Będzie obejmował także stację i dworzec kolejowy, ściśle zintegrowany z portem lotniczym, a jednocześnie będący dominantą przyszłego airport city. Będą znajdować się tam parkingi, budynki usługowe, centrum logistyczne. Pierwszy samolot odleci z lotniska z Centralnego Portu Komunikacyjnego w połowie 2027 roku. Za około dziesięć lat, lotnisko to będzie obsługiwało około 45 milionów pasażerów. Na początku powstaną dwa pasy startowe a docelowo cztery.

 

Cennik parkingu lotnisko Port Solidarność - Lotnisko CPK Baranów

Artykuły